Erol Bulut

Fenerbahçe Teknik Direktör Olarak Erol Bulut İle Anlaşmaya Varmak Üzere

Sezonun ikinci yarısında olumsuz sonuçların ardından Ersun Yanal ile yollarını ayıran Fenerbahçe ekibinin başına Erol Bulut’un geçeceği iddiası yenilendi.

Fenerbahçe Futbol A Takım Teknik Direktörlüğü görevinde, Erol Bulut’un geçeceği iddiası tekrardan gündeme geldi. İkinci devrede art arda yaşanan olumsuz sonuçların ardından sarı lacivertli takımda anlaşmalı olarak fesih yoluna gidilmiş ve Ersun Yanal ile yollar resmen ayrılmıştı.

Ayrılığın ardından sarı lacivertli takımın başına kimin geleceği merak konusu olurken, Erol Bulut ismi ise tekrar gündeme geldi. Takımın sportif direktörlüğünü yapması planlanan isimler arasında ise Mircea Lucescu, Zico ve Christoph Daum geliyor.

Zico Ve Daum Daha Ağır Basan Seçenekler

Büyük anlamda Aytemiz Alanyaspor ekibinin teknik adamı Erol Bulut ile anlaşmaya varan Fenerbahçe, hocanın sonrasında da farklı bir plan yolu izleyecek. Geçmiş süreçte Türkiye’de Teknik Direktör görevinde yer alan Lucescu, Zico ve Daum için sportif direktörlük görüşmeleri söz konusu olabilir.

Bu sayede teknik adamın üzerindeki yükünü hafifletmek ve daha büyük bir başarı elde etmek isteyen sarı lacivertli yönetim, adaylar arasında yer alan Daum ve Zico isimlerinin de daha ağır bastığını söyledi. Sürecin çalışmaları ise önümüzdeki günlerde başlayacak.