Fenerbahçe

Fenerbahçe Spor Kulübünden Gündeme İlişkin Önemli Açıklamalar

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç ve sarı lacivertli takımın kaptanı Emre Belözoğlu, yardım kampanyasına ilişkin açıklama yaptı. Konuşmada ise Koç, virüsün herkese eşitliğine dikkat çekerken, tecrübeli futbolcu Belözoğlu da, bu durumdan hep beraber el birliği ile çıkılacağına ilişkin sözler sarf etti.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç ve takım kaptanı olan Emre Belözoğlu, yapılan yardım kampanyasına ilişkin açıklama yaparak, yeni tip koronavirüsün herkese eşit mesafede olduğunu ifade ettiler.

Sarı kanaryanın Kulüp Başkanlığı görevinde bulunan Ali Koç, Kovid-19 salgınına ilişkin son derece önemli bir konuşma gerçekleştirdi. Virüsün herkese eşit mesafede olduğunu belirten Koç, söz konusu küresel salgının aslında herkes için aynı gemide olduğuna dair de bir hatırlatma değerinde olduğunu ifade etti. Ülke olarak da bu süreci topyekun ve omuz omuza bir mücadele zamanı olduğunu ekledi.

Beraber Hareket Etmek Bizim Genlerimizde Var

Gündeme ilişkin diğer bir açıklama yapan isim ise takımın kaptanlığını üstlenen tecrübeli futbolcu Emre Belözoğlu oldu. Sarı lacivertli oyuncu, coğrafya olarak genlerde mevcut bulunan sıkıntılı süreçlerde, birleşmenin, beraber hareket etmenin, tek vücut olmanın önemine değinerek, bu sürecin beraber atlatılacağına da inanmış olduğunu özellikle vurguladı.