Sinan Gümüş

Fenerbahçe Sinan Gümüş İçin Tekrar Harekete Geçti

Yeni sezon için yoğun bir şekilde hazırlıklara başlayan takımların başında Fenerbahçe geliyor. Sarı lacivertli takım, gelecek sezona çok daha güçlü bir kadro ile hazırlanmayı planlıyor. Bu süreçte ise geçmişte ezeli rakibinin formasını terleten Sinan Gümüş için yakın kadraj takibine geçti.

 

İtalya Serie A ekipleri arasında yer alan Genoa’da sezon bonuna kadar Antalyaspor ekibinden kiralık alınan Sinan Gümüş, Fenerbahçe tarafından isteniyor. Geçmişte Galatasaray forması da terleten başarılı futbolcu, şimdilerde sarı lacivertli takımın transfer gündemine girmeyi başardı.

 

Sahadaki üstün performansı ile dikkatleri çeken Gümüş için sarı lacivertli taraftarlar ise ikiye bölünmüş durumda,

 

Transferlerin en yoğun gündem olduğu dönemde yeni sezona tüm hızıyla çalışan spor kulüpleri, takımını çok daha güçlü bir hale getirmek için uğraşıyor.

 

Ersun Yanal Da İstemişti

 

Teknik Direktör Ersun Yanal döneminde de Fenerbahçe yönetimi tarafından istenen Sinan Gümüş ise tekrardan gündeme geldi.

 

Antalyaspor ekibinden Genoa takımına transfer olan 26 yaşındaki sporcunun transfer haberi ise sarı lacivertli taraftarı da ikiye bölündü. Kimisinin sıcak baktığı transfer iddiası, kimisinin ise ciddi bir tepkisine neden oldu.

 

Forvet olarak takıma gelmesi düşünülen Gümüş ise, forma giymiş olduğu 7 mücadelede toplam 3 kez filelere topu havalandırma başarısı göstermişti.