Fenerbahçe Milli Arayı İyi Değerlendirecek

Süper lig de geride kalan haftalar da üç maçını da kazanan sarı lacivertliler UEFA Avrupa ligine de gruplar aşamasına kalan Fenerbahçe lig de verilen milli ara sonrasında transferde eksik bölgelerini tamamlamak istiyorlar.

Takımdan Ayrılacak İsimler Belli Oluyor

Sarı lacivertli takım Fenerbahçe kadrosunu güçlendirdiği kadar kadroda düşünülmeyen oyuncular ile de yollarını ayırmaya başladılar.

İlk olarak orta sahada Milli oyuncu Ozan Tufan’ ı kadroda düşünmeyen teknik direktör V. Pereira oyuncu ile yollarını ayırmışlardı.

Caner Erkin ile de yollarını ayıran sarı lacivertli takım oyuncunun Ç. Rizespor’ un yakından ilgilendiği gelen haberler arasında. Oyuncu ilk olarak yurt dışından gelen teklifleri değerlendirmek istese de isteği gibi bir sonuç çıkmaması üzerine tekrar dan süper lig ekipleri ile görüşmelere başladığı biliniyor.

Sağ kanat oynayan 27 yaşındaki Sinan Gümüş ‘ ü de kadroda düşünülmeyen isimlerin arasında gelen oyuncu süper lig ekiplerinden Antalyaspor ile görüşmelerinin sürdüğü oyuncunun kısa süre içerisinde takımdan ayrılması bekleniyor.

Sağ çizgide oynayan bir diğer oyuncu ise Fas asıllı oyuncu 35 yaşındaki Nabil Dirar ise kadroda düşünülmeyen bir başka oyuncu. Herhangi bir kulüp ile anlaşamaması üzerine oyuncunun sözleşmesinin karşılıklı olarak feshi edilmesi bekleniyor.

Kadroda düşünülmeyen bir diğer oyuncu ise Steven Caulker 29 yaşındaki oyuncu stoper oynayan İngiliz oyuncu için süper lig ekiplerinde Kayseri ve Gaziantep ‘in yakından ilgilendiği söyleniyor.

31 yaşındaki Zanka ise gönderilecek oyunculardan yurt dışında futbol hayatına devam etmek isteyen oyuncu eski kulübü kopenhag istiyor.

Fenerbahçe İçin Karar Vakti

İspanyol ekibi Las Palmas dan alınan 25 yaşındaki stoper Mauricio Lemos da kadroda gidecek isimler arasında yer alıyor. Uruguay lı oyuncu içinde kulüp arayan sarı lacivertli yönetimin elinde kalmasını istemediği bir diğer oyuncu.

Sarı lacivertli kulüb Fenerbahçe İtalyan devi olan Roma Kulübünden büyük beklentiler ile alınan Arjantinli 33 yaşındaki oyuncu Diego Perotti on numara ve kanatlar da görev ala biliyor. Sarı lacivertli kulüp ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunan oyuncu ise kadroda kalıp kalmayacağı merak konusu olan oyuncu için formül aranıyor.