Fenerbahçe

Fenerbahçe Kampının Sürpriz Oyuncusu

Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda 22’inci haftada MKE Ankaragücü ekibi ile karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe ekibi, kamp kadrosunu tam anlamıyla belirledi. 22 kişinin bulunun kadroda, sakatlık sebebiyle yer alamayan Rodrigues ve Sadık Çiftpınar oldu. Kadronun beklenmeyen ismi ise Hasan Ali Kaldırım oldu.

Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda 22’inci hafta heyecan MKE Ankaragücü ve Fenerbahçe ekipleri arasında yaşanacak. Sarı lacivertli ekip ise kamp kadrosunu belirledi. 22 oyuncunun yer aldığı kamp kadrosunda, Rodrigues ve Sadık Çiftpınar sakatlıkları sebebiyle yer alamayacak. Hasan Ali Kaldırım ise kadronun sürprizi.

Bu akşam saat 20:00’de başlayacak olan müsabakanın hazırlıkları, kanarya ekibinde dün sabah 11:30’da başlayan antrenman ile sonlandı. Oyuna Can Bartu Tesisleri’nde hazırlanan sarı kanarya, idmana koşu, ısınma ve koordinasyon çalışmaları yaparak başladı, 5’e 2 top kapma ve pas çalışması ile de devam etti. Maç çalışması taktiksel ve bireysel çalışmalarla da tamamlandı. Ekip dün akşam saatlerinde de deplasman mücadelesi için özel uçakla Ankara’ya geldi.

Kamp Kadrosunda Yer Alan Oyuncular

Emre Belözoğlu, Jailson, Luiz Gustavo, Tolga Ciğerci,Serdar Aziz, Simon Falette, Adil Rami, Mauricio Isla,  Tolgay Arslan, Hasan Ali Kaldırım, Ozan Tufan, Mehmet Ekici, Miha Zajc, Nabil Dirar, Altay Bayındır, Harun Tekin, Erten Ersu, Ferdi Kadıoğlu, Max Kruse, Deniz Türüç, Vedat Muriqi, Mevlüt Erdinç