İsmail Yüksek

Fenerbahçe İsmail Yüksek İle Sözleşme Yaptığını Duyurdu

Yeni sezon için hazırlıklarına sıkı bir şekilde devam eden Fenerbahçe Spor Kulübü, yeni bir transfer gerçekleştirdiğinin duyurusunu yaptı. TFF 3. Lig’de mücadele eden Gölcükspor ekibinden İsmail Yüksek, sarı lacivertli takıma transfer oldu. Oyuncu ile 5 yıllık anlaşmaya varıldı.

Gelecek sezon için yoğun bir şekilde hazırlık yapan Süper Lig ekibi Fenerbahçe, yeni transferi İsmail Yüksek için bilgi verdi. Genç futbolcu, bundan sonra kariyerine sarı lacivertli forma ile devam edecek.

Henüz 21 yaşında olmasına rağmen, iyi bir performans gösteren ve sahadaki başarısı ile dikkatleri çeken Gölcükspor oyuncusu, sarı kanarya yönetimi ile 5 yıllık sözleşmeye imza attı.

Çok Sayıda Süper Lig Ekibi İstiyordu

İsmail Yüksek transferine ilişkin açıklama yapan yönetim, genç değerlere yatırım yapma hedefi kapsamında, Gölcükspor’da forma terleten oyuncu ile anlaşma gerçekleştirdiklerini de resmen duyurdu. Öte yandan Yüksek’in, çok sayıda Süper Lig ekibinin de transfer listesinde yer alan bir oyuncu olduğunu belirtti. Futbolcu için hoş geldin ifadelerine de yer verdi. Çubuklu forma ile nice başarılar dileklerini de belirten sarı lacivertli yönetim, sporcu ile 5 yıllık sözleşme imzalandığına ilişkin bilgiyi de açıklamasında özellikle belirtti.