Fenerbahçe

Fenerbahçe Hazırlık Maçında İstanbulspor İle Karşılaşacak

Süper Lig temsilcilerinden Fenerbahçe, gelecek sezon için hazırlıklarına sıkı bir tempo ile başladı. Tecrübeli Teknik Direktör Erol Bulut gözetiminde çalışmalarını sürdüren sarı lacivertliler, sezonun ilk hazırlık maçını ise İstanbulspor ile yapmış olacak.

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu hazırlıklarına sıkı bir tempo ile başlandı. Bu sezonda koronavirüs salgını nedeniyle pek fazla ara verme şansı bulamayan spor kulüpleri, tüm boşluğu ise transfer hususunda değerlendirmeye devam ediyor.

Yeni sezon hazırlıklarında antrenman çalışmalarına da başlayan Fenerbahçe ekibi de, hazırlık maçını ilk olarak İstanbulspor ekibi ile gerçekleştirecek.

Yeni sezonun heyecanı devam ederken, antrenmanlarına özel olarak yoğunlaşan Sarı Kanarya, Teknik Direktör Erol Bulut yönetiminde çalışmalarını devam ettiriyor.

Gelecek sezon çalışmaları içerisinde ilk hazırlık maçını da TFF 1. Lig ekiplerinden olan İstanbulspor ile yapılacak.

Cumartesi günü İstanbulspor ekibi ile karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe, hazırlık maçında yeni transferleri ile de mücadele etmiş olacak.

Çift İdmanla İlerlenecek

Öte yandan edinilen bilgilere göre ülkesinde olan Novak ile Miha Zajc’ın da bu akşam itibariyle Türkiye’ye geleceği öğrenildi. İki sporcunun yarından itibaren çalışmalara katılacağı da ifade edildi.

Tempoyu da artırmaya yönelen sarı lacivertliler, bundan sonrasında da günde iki idman yaparak hazırlıklarını sürdürecek.

Güncel Yazılar