Fenerbahçe

Fenerbahçe Hazırlık Kampına Bugün Başladı

Süper Lig’in 2020-2021 sezonu için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Transfer çalışmalarının yanı sıra antrenmanların da yoğun bir tempo ile ilerlediği süreçte, Fenerbahçe ekibi de kamp için Düzce’ye gitti.

Yeni sezon için çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, hazırlık kampı için Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde yer alan Topuk Yaylası Tesisleri’ne gitti. Sarı lacivertli taraftarlar tarafından tesis girişinde karşılanan ekibe tezahüratlar yağdı.

Yeni sezon da ilk etap çalışmalarını başarıyla tamamlayan Fenerbahçe ekibi, hazırlık kampı için Düzce’ye gitti. Kaynaşlı ilçesinde yer alan Topuk Yaylası Tesisleri’nde kampa girecek olan Fenerbahçelilerin takım otobüsü ise taraftar tarafından girişte karşılandı.

Otobüsü durdurarak tezahüratta bulunan sarı lacivertli taraftarlar, takımına da böylelikle destek oldu.

Erol Bulut’tan Taraftara

Tecrübeli Teknik Direktör Erol Bulut, taraftarlara takım otobüsünden el sallayarak karşılık verdi.

Öte yandan Tesis Müdürü Ayten Yıldırım ve personel de sarı lacivertli takımı çiçeklerle karşıladı.

Sarı Kanarya ekibinin hazırlık kampındaki ilk antrenman bugün sabah basına açık olarak gerçekleştirilmiş oldu. Sıkı bir çalışma sürecine giren sarı lacivertliler, yeni sezonda iddialı olmayı ise sürdürecek.

Tecrübeli Teknik Direktör Erol Bulut gözetiminde çalışan oyuncular, hazırlık kampı ile de tempoyu biraz daha artırmış olacak.

Güncel Yazılar