Fenerbahçe

Fenerbahçe Gelecek Sezon Hazırlıklarına Başladı

Süper Lig’de yeni sezon heyecanı devam ederken, Fenerbahçe hazırlıklarına başladı. 2020-2021 sezonu için çalışmalarına başlayan sarı lacivertliler, Can Bartu Tesisleri’nde antrenmanını gerçekleştirdi.

Bir sezonun sona ermesi ve yeni sezon için heyecanlı bir sürecin başlamasıyla, spor kulüplerinde hazırlık dönemine de girildi. Verilen tatil arasının ardından ilk kez top başı yapacak olan Sarı Kanarya ekibi, ilk antrenmanını da başarıyla tamamladı.

Yeni teknik isim Erol Bulut ile ilk antrenmanına çıkan Fenerabahçe’de, çalışmaların bugün de devam edeceği öğrenildi.

Süper Lig’de gelecek sezon için hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe, antrenman çalışmalarını Can Bartu Tesisleri’nde sürdürdü. Geçmiş sezonda istediği performansa ulaşamayan sarı lacivertli kulüp, yeni sezonda işini şansa bırakmadan yoğun çalışma dönemine girişti.

Sağlık Kontrolleri Bugün Yapılacak

Antrenmana ilişkin açıklama Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından resmi olarak yapıldı. Sarı lacivertli kulübün yapmış olduğu açıklamaya göre, tecrübeli Teknik Direktör Erol Bulut gözetiminde yapılan çalışmalar ısınma hareketleriyle başladı.

Isınma hareketleriyle başlayan idman, sonrasında iki grup halinde yapılan pas organizasyonları ile devam etti. Teknik ve taktik çalışmaları ile tamamlanan idmanın ardından Fenerbahçe ekibi bugün sağlık kontrollerinden geçirilecek.

Yeni sezon için ilk antrenmanına çıkmış olan Fenerbahçe, sağlık kontrollerinin ardından bugün de hazırlıklarını sürdürmüş olacak.

Güncel Yazılar