Fenerbahçe

Fenerbahçe Ekibi Yeni Sezon Hazırlıklarına Devam Ediyor

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediliyor. Yeni sezonda daha iddialı bir takım kurmak isteyen Fenerbahçe ekibi, kadrosunu güçlendirme çalışmalarını ise sürdürüyor.

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıkları tempolu bir şekilde devam ediyor. 7 senelik şampiyonluk hasretine son vermek isteyen Fenerbahçe, 2020-2021 sezonunda artık kupayı kaldıran taraf olmak istiyor.

Tecrübeli Teknik Direktör Erol Bulut gözetiminde çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe ekibinde, önceki sezon istenen performansı veremeyen Zanka ile de yollar ayrılma yolunda gidiyordu. Fakat hazırlık dönemindeki performansıyla dikkatleri çeken Danimarkalı oyuncuya ilişkin, teknik adamdan sürpriz karar gelişmesi yaşandı.

Edinilen bilgilere göre Erol Bulut, Danimarkalı oyuncunun satılmasını ya da kiralanmasını istemedi. Yeni sezonda Zanka’dan yararlanma planı olan teknik adam, talebini de yönetime iletti.

11 Transfer Taraftarı Umutlandırdı

Yeni sezona hazırlık sürecinde 11 transfer yaparak spor gündemine bomba gibi düşen Fenerbahçe, iddialı kadro ile rakiplerine karşı hazırlıklarını da sürdürüyor.

1 ay öncesinde her hattı tartışılan Sarı Kanarya ekibinin, yapılan transferler sonrasında ise taraftarları ciddi anlamda beklentiye girdi.

Yeni sezonda şampiyonluğa kesin gözüyle bakan sarı lacivertli taraftarlar, stoper mevki transferleri ile de önemli ölçüde rahatlama evresine girdi.

Güncel Yazılar