Nabil Dİrar

Fenerbahçe Deplasman Mücadelesine Çok Eksikle Gidecek

Süper Lig’in 26’ıncı haftasında deplasman müsabakası için İttifak Holding Konyaspor’a konuk olacak Fenerbahçe ekibinde beklenmeyen durum yaşandı. İki ekip için de son derece kritik olacak mücadelede, Nabil Dirar, ağrıları sebebiyle yeşil beyazlı kulüple oynanacak oyunda maç kadrosunda yer alamayacak.

Süper Lig’in 26’ıncı haftasında İttifak Holding Konyaspor ve Fenerbahçe ekipleri arasında kıran kırana bir mücadele yaşanacak. Yeşil beyazlı ekibin ev sahibi olacağı oyunda, sarı lacivertliler deplasman mücadelesi öncesinde bir sakatlık şoku ile daha karşı karşıya geldiler.

Cezalar sebebiyle ciddi anlamda eksik oyuncu kadrosu bulunan sarı kanarya, maç öncesinde ağrıları sebebiyle Nabil Dirar’ın da müsabakada forma giyemeyeceğini açıkladı.

Fenerbahçe’nin Eksikleri Artıyor

Kritik müsabakada forma giyemeyecek olan sarı lacivertli ekibin sağ bek mevki sporcusu, bu sakatlığı ile hem taraftarı hem de yönetimi derinden üzdü.

İki takım için de son derece kritik olan mücadelede, ceza sebebiyle forma giyemeyecek Ozan Tufan, Tolgay Arslan, Serdar Aziz ve Altay Bayındır’ın yanı sıra, Max Kruse ve Nabil Dirar da sakatlık sebebiyle oyunda top koşturamayacaklar arasında olacak.