Fenerbahçe

Fenerbahçe Antalyaspor’dan İki İsmi İstemiş

Transfer çalışmaları ile gündem olan Fenerbahçe, Antalyaspor ekibinin iki oyuncusuna daha teklifte bulunmuş.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonu için transfer çalışmalarını sıkı bir tempo ile sürdüren Fenerbahçe, kadrosuna aldığı isimlerle spor dünyasının gündemine oturdu.

Konuya ilişkin açıklama yapan isim ise Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk oldu. Sarı lacivertli takımdan iki oyuncu için teklif aldıklarını belirten yönetici, Fenerbahçe’nin hem Nazım’ı hem de Doğukan’ı istediğini ifade ederek takas önerisinde bulunduğunu ifade etti. Beklentilerin iletildiği zamanda ise sarı lacivertli kulüpten herhangi bir geri dönüş gelmediğini ekledi. Bonservis bedeli almadan da oyuncu takasıyla transfer yapmak istemediklerini açıkça ifade etti.

Beşiktaş Anlaşmayı Bozdu

Nazım Sangare transferi için Beşiktaş ile de görüştüklerini doğrulayan Ali Şafak Öztürk, siyah beyazlı kulübün ilk defa 2-3 hafta önce kendileriyle temasa geçtiğini belirtti. Antalyaspor olarak da yalnızca oyuncu takası değil, para da isteyeceklerini belirttiklerini ekledi. Takasta da Tyler Boyd isminin geçtiğini söyleyen yönetici, o bölgenin doldurulması ve oyuncunun da maaş yükünün çok olması nedeniyle yalnızca bonservisle yapılacak bir ilişkin doğru olacağına karar verdiklerini ifade etti. Beşiktaş’ın da 500 bin Euro kiralama bedeli, 1.5 milyon Euro zorunlu satın alma opsiyonu ve %15 sonraki satıştan pay teklif etmesi üzerine, kendilerinin de bunu kabul ettiğini söyledi. Fakat sonradan Beşiktaş’ın anlaşmayı bozduğu bilgisini paylaştı.

Güncel Yazılar