Mario Mandzukic

Fatih Terim’in Gözü Katar Formalı Mario Mandzukic’te

Yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam eden Galatasaray yönetimi, gelecek sezonda çok daha güçlü ve özel bir takım kurmayı hedefliyor. Ücret indirimi sebebiyle sezon başında transfer olan Radamel Falcao’nun ise takımdan ayrılma ihtimali sarı kırmızıları biraz strese sokuyor.

Başarılı oyuncunun yerine santrafo bölgesine Balotelli ve Diego Costa gibi iddialar gün yüzüne çıkmış olsa da, Teknik Direktör Fatih Terim’in hedefinde başka biri var.

Gelecek sezon için son derece ayrıntılı çalışan ve önemli transferlerden oluşan bir liste hazırlayan Galatasaray, yüksek maliyet sebebiyle Radamel Falcao ile yollarını ayırabilir.

Öte yandan sarı kırmızılı takımın forvet adaylarına ise her geçen gün bir yeni isim daha ekleniyor. Falcao için Arabistan kulüplerinden gelen tekliflerin değerlendirmeye gireceği süreçte, Hulk, Mario Malotelli ve Diego Costa gibi dünya yıldızları da konuşuluyor.

Katar’da Mutlu Değil

Tecrübeli Teknik Direktör Fatih Terim ise hedefine Mario Mandzukic ile kitlendi. Edinilen bilgilere göre dünya yıldızının, sarı kırmızılı takıma gelmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Tek engelin Falcao olduğu süreçte,  Mario Mandzukic için yakın radar çalışmalarına başlayan sarı kırmızılılar, bu transfer ile tarihe de geçebilir.

Başarılı sporcunun ise Katar ekibinde mutlu olmadığı, Hırvat basınında dile getirildi.