Fatih Terim

Fatih Terim Tüm Öğrencileri İçin Hasta Yatağında Video Çekti

Yeni tip koronavirüs salgınına yakalanan isimlerden biri olan Galatasaray Spor Kulübü Futbol Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim öğrencilerine video gönderdi.

 

Küresel bir salgın halini alan yeni tip koronavirüs, Galatasaray Spor Kulübü’nden de 4 isme bulaştı. Bu isimler arasında sarı kırmızılı takımın Teknik Direktörü Fatih Terim de yer aldı. Tecrübeli hoca, tedavi görmekte olduğu hastaneden, futbolcuları için videolu mesaj gönderimi gerçekleştirdi.

 

Dört gündür tedavi görmekte olan sarı kırmızılı hoca, kendisine gönderilen destek mesajlarına karşı cevap vermek istedi. Hastane odasında video çekerek, öğrencilerine gönderen Terim, merak edilecek bir şey olmadığını ve durumunun iyi olduğunun haberini verdi.

 

Her Şeye Rağmen Futbolcularını Düşünmeye Devam Ediyor

 

Öğrencilerine verilen programı harfi harfine uygulaması gerektiklerini de söyleyerek, çok çalışmalarını ve zinde kalmalarını tavsiye etti ve evden asla çıkmamalarını da özellikle tembihledi.

 

Hastanede yatağında video çeken ve öğrencilerine de bu video ile mesaj gönderen teknik adam, göndermiş olduğu video ile de bir kez daha gönülleri fethetmeyi başardı. Hasta yatağında bilmediği bir virüsle mücadele ederken bile öğrencilerini düşündüğü görülen tecrübeli hoca, tüm takıma da WhatsApp üzerinden gönderdiği videoda, hocayı değil kendilerini düşünmelerini istediği öğrenildi.