Fatih Terim

Fatih Terim Attığı Tweet İle Dikkat Çekti

Galatasaray ekibinin Teknik Direktörlüğünü yapan Fatih Terim, yapmış olduğu bir sosyal medya paylaşımı ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Yapmış olduğu paylaşımda vermiş olduğu bir söze ve vazgeçmemiş olduğu bir hayale sahip olduğunu dile getirdi.

Galatasaray ekibinin Teknik Direktörü Fatih Terim, sosyal medyada bir paylaşım yaptı. Ve yapmış olduğu paylaşımla tüm dikkatleri üzerine çekti.

Twitter üzerinden yapmış olduğu paylaşımda, “Verilmiş bir sözüm, vazgeçmediğim bir hayalim var” şeklinde tweet atan Terim, hem sarı kırmızılı taraftarın hem de tüm futbolseverlerin dikkatini çekti.

Aslanların hocalığını yapan tecrübeli teknik direktör, başkan Mustafa Cengiz’in düzenlemiş olduğu basın toplantısının hemen ardından bir paylaşımda bulundu.

Twitter üzerinden yapmış olduğu paylaşımın saati ise 19:05 oldu.

Saat: 19:05

Saatler Galatasaray’ın kuruluş yılı 19:05’i gösterdiğinde, tweet atan Terim, “Verilmiş bir sözüm, vazgeçmediğim bir hayalim var. #SadeceGalatasaray” şeklinde bir ifadede bulundu. Yapmış olduğu paylaşımın hem saati ile hem de içeriği ile ilgili ilgileri üzerine çeken hocaya, sarı kırmızılı taraftardan sevgi dolu cevaplar da çok sayıda geldi.