Fatih Karagümrük Sahasında Denizlispor’u Ağırlayacak

Spor Toto Süper Lig’in 42. ve son haftasında Fatih Karagümrük, 15 Mayıs Cumartesi günü kendi sahasında Yukatel Denizlispor’u, konuk edecek. İki takım arasındaki bu Atatürk Olimpiyat Stadı’nda ve saat 18:00’da başlayacak. Bu karşılaşmayı hakem Atilla Karaoğlan yönetecek.

Hakem Atilla Karaoğlan’ın yardımcılıklarını ise Cem Hanoğlu ve Caner Özaral yapacak. Bu mücadele beIN SPORTS HD 4 ekraanından naklen olarak yayınlacak. Hatırlanacağı üzere Süper Lig’in birinci yarısında oynanan ilk maçı ev sahibi Fatih Karagümrük, 2 – 1’lik skorla kazanan taraf olmuştu. Bu maç öncesinde konuk takım Yukatel Denizlispor, Süper Lig’de şimdiye kadar toplamış olduğu 28 puan ile 21. Sırada bulunuyor. Öte yandan ev sahibi Fatih Karagümrük ise Süper Lig’de şimdiye kadar toplamış olduğu 57 puan ile 8. Sırada yer alıyor.

Fatih Karagümrük ve Yukatel Denizlispor’un Muhtemel 11’leri

Spor Toto Süper Lig’in 42. ve son haftasında oynanacak olan maçta Fatih Karagümrük ve Yukatel Denizlispor kozlarını paylaşacak. Konuk takım Yukatel Denizlispor’un rakibi Fatih Karagümrük karşısında Abdülkadir Sünger, Emirhan Kaşçıoğlu, Muhammet Özkal, Sakıb Aytaç, Ali Yavuz Kol, Diskerud, Murawski, Hasan Ayaroğlu, Sacko, Recep Niyaz ve Mesanovic 11’i ile maça başlaması bekleniyor.

Öte yandan ev sahibi Fatih Karagümrük’ün rakibi Yukatel Denizlispor karşısında Viviano, Roco, Koray Altınay, Koray Altınay, Balkovec, Biglia, Ndao, Bertolacci, Castro, Lens ve Boroini 11’i ile karşılaşmaya başlaması bekleniyor. Ayrıca bu maç öncesinde konuk takım Yukatel Denizlispor, Süper Lig’de dış sahada oynamış olduğu 19 maçtan 2 galibiyet, 4 beraberlik ve 13 mağlubiyet aldı. Öte yandan ev sahibi Fatih Karagümrük ise Süper Lig’de iç sahada oynamış olduğu 19 maçta 11 galibiyet, 4 beraberlik ve 4 mağlubiyet aldı.

Fatih Karagümrük ve Yukatel Denizlispor’un Form Durumu

Spor Toto Süper Lig’in 42. ve son haftasında Fatih Karagümrük ile Yukatel Denizlispor karşı karşıya gelecek. Bu maç öncesinde konuk takım Yukatel Denizlispor, Süper Lig’de oynadığı son 5 maçtan 1 beraberlik ve 4 mağlubiyet aldı. Öte yandan ev sahibi Fatih Karagümrük ise Süper Lig’de oynadığı son 5 maçtan 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet almış oldu.