FATİH KARAGÜMRÜK İLK MAÇINDA TARAFTARI İLE

Süper Lig’in yeni sezonu dün akşam itibariyle başladı. İlk maç Beşiktaş ve Rizespor arasında oynandı. Bu akşam Fatih Karagümrük ve Gaziantep FK karşı karşıya gelecek. Maç bu akşam, 14 Ağustos Cumartesi akşamı saat 19.15’te İstanbul’da oynanacak.

Karşılaşma için her iki takımda tüm hazırlıklarını tamamladı ve maçı kazanmak için başarı ile performanslarını sergilemek istiyorlar. Ev sahibi takım Fatih Karagümrük bu maçı kazanmak ve galibiyetle sezonu açmak için elinden geleni yapacak.

FATİH KARAGÜMRÜK’TE SEZON HAZIRLIKLARI

Ev sahibi takım Fatih Karagümrük maçı kazanmak için sahaya çıkacak. Bu akşam oynanacak olan maçta ev sahibi takım Fatih Karagümrük’te Alparslan Erdem, Borini ve Baniya devam eden sakatlıkları olduğu için maç kadrosunda yerlerini alamadılar.

3 eksik oyuncu ile sahaya çıkacak olan Fatih Karagümrük bu maçı kazanarak sezonu hem galibiyetle hem de 3 puan ile tamamlamak istiyor. Ev sahibi takım olduğu için Fatih Karagümrük bu akşam, 14 Ağustos Cumartesi akşamı sahasında taraftarları ile buluşacak.

TFF’nin yeni aldığı kararlar doğrultusunda çok uzun bir zaman sonra artık maçlarda yeni ve yeniden seyirci göreceğiz. Maçlarda seyircili izlemelerin başlaması hem Süper Lig takımlarına hem de 1. Lig takımları için oldukça avantajlı bir durum oldu.

Özellikle 1. Lig takımlarının bilet geliri ciddi ve önemli bir gelir olduğu için takımların bilet ücretleri ile kendilerini döndürmeleri daha da mümkün olacak. Maçlara giriş şartında ise birtakım kurallar olacak.

Taraftarların 2 doz aşı olması zorunlu hale geldi. Aynı zamanda da maçlara sadece ev sahibi takımın taraftarları seyirci olarak dahil olabilecek.

MAÇIN MUHTEMEL İLK 11’LERİ

Fatih Karagümrük: Viviano, Hedenstad, Benatia, Zukanovic, Balkovec, Biglia, Bertolacci, Erhun, Jimmy, Pesic, Ahmed Musa

Gaziantep FK: Günay, Oğuz, Djilobodji, Kana-Bıyık, Mendyl, Vetrih, Jefferson, Maxim, Enver Cenk, Sagal, Borven

MAÇIN KALAN DETAYLARI

Bu akşam, Süper Lig’in ilk haftasının ikinci maçı. Fatih Karagümrük ve Gaziantep arasında oynanacak. Maç bu akşam, 14 Ağustos Cumartesi akşamı saat 19.15’te oynanacak. Maçın hakemi Cüneyt Çakır olacak.

Maç Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak ve beIN Sports üzerinden naklen yayımlanacak.