Galatasaray

Falcao Gidebilir Yerine İse Hulk Gelebilir

Yeni sezon için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Spor kulüpleri ise dönemi yedek planlarla garantiye almaya çalışıyor. Galatasaray yönetiminde de olası bir Radamel Falcao gidişi için boşluk doldurma çalışmaları söz konusu.

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle ligler süresiz olarak askıya alınsa da, yeni sezon hazırlıkları da hız kesmeden devam ediyor. Galatasaray yönetimi de bu süreçte yaz transferlerini ve eksiklerini tamamlama konusunda tam gazla çalışıyor. Sarı kırmızılı takımın forvet hattında Rademel Falcao’nun gidişi söz konusu da olabilir. Bu durumda yıldız oyuncunun yerine geçecek isim ise Hulk olabilir.

Katar’ın Al Sadd ekibi, Kolombiyalı yıldızı takımına almaya kararlı görünüyor. Xavi’nin Teknik Direktörlüğünü yaptığı takıma gidişi söz konusu olursa da sarı kırmızılı isim için yeni bir isim söz konusu olacak.

Şampiyonlar Ligi’ndeki Bir Takıma Katılmak İstiyor

Aralık ayında Shanghai ekibi ile sözleşmesi biten başarılı futbolcu, Çin’e ise dönmeyi düşünmüyor. Bu süreçte Avrupa’da kendine bir takım arayan yıldız için sarı kırmızılı ekip bir seçenek olabilir.

33 yaşında olan yıldız sporcu, Şampiyonlar Ligi’nde oynayacak bir takımdan teklif alırsa, Çin’in aksine daha az bir rakama imza atmayı ise kabul etmiyor. Galatasaray yönetimi de bu durum da bonuslarla beraber 7 milyon Euro kazanan Falcao’dan daha düşük maliyetli birini alabilir. Bu fırsatı kaçırmamak için de Hulk’u kadrosuna alabilir.