Selçuk İnan

Ezeli Rekabette Derbi Öncesi İlk Açıklama Kaptandan Geldi

Süper Lig’in 23’üncü haftasında Fenerbahçe ve Galatasaray ekipleri arasında yaşanacak olan büyük derbi mücadelesi öncesinde ilk açıklama geldi. Pazar gün ki kritik mücadele ilgili konuşan isim ise sarı kırmızılıların kaptanı Selçuk İnan oldu.

Süper Lig’de 23’üncü hafta heyecanı Fenerbahçe ve Galatasaray arasında yaşanacak. 23 Şubat Pazar günü karşı karşıya gelecek olan iki ezeli rakip de şampiyonluk öncesinde önemli bir avantaj elde etmenin peşine düştü. Konuyla ilgili ilk açıklama ise cimbomun kaptanı Selçuk İnan’dan geldi.

Basın mensuplarına vermiş olduğu açıklamada derbiyi kazanmak istediklerini vurgulayan tecrübeli oyuncu, sezon sonuna yönelik şampiyon olacaklarına dair de çarpıcı iddialarda bulundu.

“İnşallah bu sefer kazanırız”

Ali Sami Yen 1905 Derneği (ASY 1905) açılışına katılan ve açılış töreninde de basın mensuplarına derbi öncesi açıklama yapan İnan’a ilk yöneltilen soru ise Fenerbahçe ekibini 20 senedir kendi evinde yenemediği konusu oldu. Bu hatırlatmaya ise sarı kırmızılı ekibin kaptanından yanıt gecikmedi. “İnşallah bu sefer kazanırız. Derbi maçlar çok önemli” diyen İnan, önemli olanın sezon sonunda kimin şampiyon olduğuna da özellikle dikkat çekti.