Erol Bulut

Erol Bulut Takımdaki Eksikliğin Birliktelik Olduğunu Tespit Etti

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Bu süreçte kadro yapılandırmasına giren Fenerbahçe ekibinde de transfer çalışmalarında hızlandırma dönemine girildi. Tecrübeli Teknik Direktör Erol Bulut gözetiminde ise antrenmanlarını sürdüren sarı lacivertlilerdeki değişim ise kendisini göstermeye başladı.

Süper Lig temsilcilerinden Fenerbahçe ekibinde, yeni sezon için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Sarı lacivertli takım ise yeni hocası Erol Bulut gözetiminde Can Bartu Tesisleri’nde yoğun bir hazırlık döneminden geçiyor.

Takımın başına geçtiğimiz haftalarda resmen geçen Erol  Bulut ise, çalışmaların meyvesini kısa sürede vermeyi başardı. Hazırlıklara Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde başlayan Sarı Kanarya ekibi, kısa sürede ise çalışmaların meyvesini vermeye başladı.

Erol Bulut ile sıkı ve planlı bir hazırlık döneminde olan ekibin en önemli eksiği ise hoca tarafından birliktelik olarak tespit edildi.

Bu sebeple de oyuncu grubunun daha da yakınlaşması adına deneyimli çalıştırıcının yeni uygulamaları hayata geçirmeye devam etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Kamp Sonrası Barbekü Partisi

Bu çerçevede Bulut’un ilk olarak oyunculara, yemeklere toplu olarak katılım şartı getirmesi sarı lacivertlilerde birlikte hareket etme alışkanlığını başlatmayı başardı. Öte yandan edinilen bilgilere göre çalıştırıcının yemek masasında da öğrencilerinden daha çok diyalog kurmasını istediği öğrenildi.

Pek çok sohbeti kendi başlatan Erol Bulut’un, kamp sonrasında ailelerinde de katılım göstereceği barbekü partisi düzenleyeceği de ifade ediliyor.

Güncel Yazılar