Erol Bulut

Erol Bulut Fenerbahçe Teklifi İddiası Üzerine Konuştu

Süper Lig’in ikinci yarısında Teknik Direktör Ersun Yanal ile yollarını ayırma kararı alan Fenerbahçe, iddiaya göre Erol Bulut ile görüşüyordu. Teknik adamın Alanyaspor ile olan sözleşmesi ise 31 Mayıs tarihi itibariyle sona ereceği öğrenilirken, çalıştırıcı, Fenerbahçe’ye ilişkin iddialara da yanıt verdi.

Yollarını Ersun Yanal ile resmen ayıran Fenerbahçe, bu süreçte takımının başına alanında başarılı bir teknik adam ile devam etmek için yoğun bir hazırlık içerisindeydi.

Ayrılık sonrasında hazırlıklara başlayan sarı lacivertli yönetim, bu dönemde ise en çok Alanyaspor ekibindeki başarıları ile ön plana çıkan Teknik Direktör Erol Bulut ile gündeme geldi. 45 yaşındaki teknik hocanın ise 31 Mayıs itibariyle Alanya ekibi ile sözleşmesinin biteceği öğrenildi.

Şu An Alanyaspor Başarısı İçin Çalışıyorum

Yeni Malatyaspor ekibinin sonrasında Aytemiz Alanyaspor takımını çalıştıran Bulut’un, daha büyük takımlardan teklif almış olsa da, hayalinde Fenerbahçe teknik direktörlüğü olduğu ve bu yüzden de başka teklifleri konuşmadığını söylemesi de gündem olmuştu.

Konuya ilişkin açıklama ise Bulut’tan geldi. Sosyal medya üzerinden durumu takip ettiğini söyleyen çalıştırıcı, sarı lacivertli yönetimin kendisine hiçbir teklif sunmadığını, bu durumun ise zaten doğru olmayacağını çünkü şu an için Alanyaspor başarısı adına çalıştıklarını ifade etti. Sezon sonunda bu konulara bakacaklarını da belirten hoca, istediği hedeflere ulaşmayı umduğunu ekledi.