ENİS BARDHİ’YE DANİMARKA’DAN TALİP

Enis Bardhi, Süper Lig kulübü Trabzonspor ve Kuzey Makedonya milli takımı için hücum orta saha oyuncusu olarak oynayan Makedon profesyonel bir futbolcudur. Yaratıcılığı, pas yeteneği ve uzaktan şutlarıyla tanınır.

Bardhi profesyonel kariyerine 2012’de Shkëndija’da başladı. Daha sonra 2015’te Levante’ye geçti ve burada dört sezonda 100 maça çıktı. 2019 yılında Trabzonspor’a katıldı ve burada 50’den fazla maça çıktı.

Bardhi, Kuzey Makedonya milli takımı tarafından da 61 kez forma giydi. UEFA Euro 2020 finallerine ulaşan Kuzey Makedonya kadrosunun bir parçasıydı.

Brondbay’ın Enis Bardhi’ye İlgisi

Brondbay bir süredir Enis Bardhi’yi imzalamakla ilgileniyor. Kulübün sportif direktörü Cenk Ergün, Bardhi’nin Brondbay için “bir numaralı hedef” olduğunu söyledi. Ergün, Brondbay’ın Bardhi için “önemli bir bonservis bedeli” ödemeye hazır olduğunu da söyledi.

Brondbay’ın Bardhi’ye olan ilgisi anlaşılabilir. Kulüp orta sahasını güçlendirmek istiyor ve Bardhi önemli bir katkı olacaktır. O, Brondbay’ın takımına çok fazla hücum yeteneği katacak yaratıcı bir orta saha oyuncusu. Ayrıca Brondbay’ın oyun tarzına da uygun olacaktır.

Trabzonspor Performansı

Bardhi, pas yeteneği ve uzaktan şutlarıyla tanınan yaratıcı bir orta saha oyuncusu. Trabzonspor ‘Un son başarısında önemli bir oyuncu oldu.

2022-2023 sezonunda Bardhi, Trabzonspor ‘Un kilit oyuncusu olmaya devam etti. 27 maçta 4 gol atıp 6 asist yaptı.

Bardhi, henüz 30 yaşın altında olan yetenekli bir orta saha oyuncusu. Uzun yıllar Trabzonspor için harika bir oyuncu olma potansiyeline sahip

Enis Bardhi ile İmza Atmanın Artıları ve Eksileri

Brondbay için Enis Bardhi’yi imzalamanın bir takım artıları ve eksileri var.

Artıları:

  • Bardhi, Brondbay‘ın takımına çok fazla hücum yeteneği katacak yaratıcı bir orta saha oyuncusu.
  • İyi bir pasör ve iyi bir uzaktan şutu var.
  • Brondbay’ın oyun tarzına çok uygun olurdu.

Eksileri:

  • Bardhi en fiziksel orta saha oyuncusu değil.
  • O pahalı olabilir.
  • Brondbay ligine uyum sağlayamayabilir.

Genel olarak, Brondbay için Enis Bardhi‘yi imzalamanın artıları eksilerine ağır basıyor. O, Brondbay’ın takımına çok fazla hücum yeteneği katacak yaratıcı bir orta saha oyuncusu. O da genç ve büyük bir potansiyele sahip. Brondbay onu imzalamak için ciddi bir girişimde bulunmalı.

Sonuç olarak, Brondbay’ın Enis Bardhi’yi imzalamaya olan ilgisi anlaşılabilir. O, Brondbay’ın takımına çok fazla hücum yeteneği katacak yaratıcı bir orta saha oyuncusu. Brondbay onu imzalamak için ciddi bir girişimde bulunmalı.

Ek Bilgiler:

  • Enis Bardhi’nin mevcut piyasa değeri 12 milyon Euro’dur.
  • Brondbay’ın yaz transfer dönemi için bütçesi 50 milyon Euro.
  • Brondbay’ın Bardhi’nin imzası için en büyük rakibi Trabzonspor.
  • Bardhi’nin Trabzonspor ile olan sözleşmesi 2024 yılında sona eriyor