Emre Kılınç

Emre Kılınç Transferinde Dikkat Çeken Detay

Transfer döneminin yaklaşmasıyla birlikte birçok oyuncuyla ilgili çeşitli haberler ortaya çıkmaya devam ediyor. Transfer döneminin gözde oyuncularından biri olacak Emre Kılınç ile ilgili ilginç bir detay ortaya çıktı. Sivasspor’un yıldız oyuncularından olan ve bu sezon gösterdiği performans ile büyük takımların radarına giren oyuncunun Galatasaray ile anlaştığı iddia ediliyor.

Galatasaray’da oynama hayali olduğu belirtilen genç oyuncu, Galatasaray’da forma giymek için büyük takımların tekliflerini reddetti. Oyuncunun transfer döneminde Galatasaray ile sözleşme imzalayacağı belirtiliyor. Yıllar önce Boluspor forması giyerken de Galatasaray’a transfer olma durumu olan oyuncunun o dönemki transferinin 50 bin liraya takıldığı belirtiliyor.

Emre Kılınç’tan flaş açıklamalar

Emre Kılınç’ı Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın da kadrosuna katmak istediği ama oyuncunun tercihini Galatasaray yönünde yaptığı belirtiliyor. Emre Kılınç ile yapılan röportajda çok ilginç bir detay ortaya çıktı. Oyuncunun yaptığı açıklamaya göre bir dönem Boluspor’da forma giyerken Galatasaray’a transfer olacağını fakat kulübün vazgeçtiğini söyledi.

Galatasaray’ın büyük bir kulüp olduğunu belirten oyuncu, her oyuncunun o formayı giymeyi hayal edebileceğini söyledi. Yıllar öncede Galatasaray forması giymek istediğini söyleyen Emre Kılınç, transferin o zaman farklı sebeplerden dolayı gerçekleşmediğini ama doğru zamanın geldiğini düşündüğünü söyledi.