Emre Belözoğlu

Emre Belözoğlu ve Dirar Arasında Yaşanan Gerginlik

Süper Lig’de son haftaların mücadele heyecanı hızla devam ederken, kalan haftaların hazırlıkları da sürüyor. Fenerbahçe ekibinin antrenmanında ise gerginlik yaşandığı bilgisi edinildi. Sarı lacivertli takımın tecrübeli ismi Emre Belözoğlu ile Nibal Dirar arasında yaşanan gerginlik sıkıntıya neden oldu. Takımın teknik kadrosunda yer alan ve Sportif Direktör olmaya hazırlanan Belözoğlu ise sporcuyu idmandan kovdu.

Süper Lig’in son haftalarına hazırlık yapan Fenerbahçe Spor Kulübü’nde, yapılan son idman gergin geçti. Emre Belözoğlu ile Nabil Dirar arasında yaşanan gerginlik, sonucunda Dirar’ın idmandan kovulmasına neden oldu.

İdaredeki İsimler Durdurdu

Fenerbahçe Spor Kulübü’nde Sportif Direktör olmaya hazırlanan Emre Belözoğlu, Nabil Dirar’ı idmandan kovunca, Faslı sporcudan yanıt gecikmedi. Küfür ve yumrukların havada uçuştuğu idmanda, Dirar, tecrübeli oyuncuya kim olduğunu sorarak, hoca olmadığı uyarısında bulundu.

Hafta sonu gerçekleşecek kritik Beşiktaş mücadelesinin hazırlık antrenmanlarında yaşanan bu sıkıntı, antrenmanda da aksaklığın yaşanmasına neden olmuş oldu.

Takım kaptanı 39 yaşındaki Emre Belözoğlu’nun bir pozisyonda Dirar ile tartışmasının ardından, Faslı oyuncunun tavırları ve söyledikleri ise gerginliğin artmasına neden oldu.

Küfürlerin ve yumrukların havada uçuştuğu kavganın ayrılması için ise sarı lacivertli sporcular araya girdi ve gerginliğin yatışması için uğraştılar.

Kavga sonrasında Dirar’ın soyunma odasına gitmesinin ardından, peşinden giden Emre ise idaredeki isimler tarafından engellendi.

Güncel Yazılar