Emre Belözoğlu Başakşehir İle İlk Antrenman Heyecanında

Süper Lig’deki macerasına devam eden Medipol Başakşehir, sezonun 8. Haftasını kapattı. Haftayı kapattıktan sonra son sürat hazırlıklara başlayan ekip, yeni teknik hocasıyla da ilk antrenmanına çıktı.

Teknik direktör Aykut Kocaman ile yoluna devam eden fakat gidişatın iyi olmamasından dolayı yolları ayıran Medipol Başakşehir ekibi, çareyi yeni bir teknik hocada bulmuştu.

Çok kısa bir süre sonrada gündeme bomba gibi düşen gelişme duyulmuş ve Medipol Başakşehir’in yeni teknik direktörü Emre Belözoğlu olmuştu. Süper Lig’in 9. Hafta mücadelesine hazırlanan ekip, çalışmalarına yeni teknik hocasıyla başladı. Yeni teknik direktör Emre Belözoğlu ile ilk antrenman heyecanı yaşandı.

Antrenmanın İlk Yarım Saati Basına Açık Bir Şekilde Yapıldı

Medipol Başakşehir ekibi Süper Lig’in 9. Haftasında kendi sahasında Beşiktaş ile kozlarını paylaşacak. 15 Ekim Cuma günü oynanacak karşılaşma öncesi hazırlıklarını devam ettiren Başakşehir ekibi, yeni teknik hocasıyla Fatih Terim Stadı’nın yanındaydı.

İdmanın ilk yarım saati basına açık bir şekilde gerçekleştirilirken idman öncesi Belözoğlu oyuncularla sahada konuştu. Ardından başlayan idman, ilk olarak ısınma hareketleri ile ilerledi ardından da istasyon çalışmasına yer verildi.

Medipol Başakşehir’in sakatlıkları bulunan oyuncuları Ömer Ali Şahiner ve Tolga Ciğerci idmanda yer almazken milli takım kamplarında çalışmalarına devam eden Carlos Ponck, Emre Kaplan ve Ravil Tagir de idmanda yer almayan diğer isimler oldular.

Yardımcı Antrenör Ekibi Belli Olmaya Başladı

Takımıyla ilk defa idmana çıkan yeni teknik direktör Emre Belözoğlu’nun, yeni yardımcı antrenör kadrosunun da belli olmaya başladığı öğrenildi. Selçuk Şahin, Behram Zülaloğlu, Dolu Arslan ve Beri Pardo antrenör yardımcıları olarak Belözoğlu’nun yanında yer alırken idmanda da boy gösterdiler.

Ayrıca Belözoğlu’nun yardımcılarının bu isimlerle de sınırlı kalmayacağı öğrenildi. Teknik ekibe 2 ismin daha ekleneceği ifade edilenler arasındaki yerini aldı. İdman başlamadan önce basına açık alanda teknik heyetin fotoğrafının da çekildiği ifade edildi.

Medipol Başakşehir ile Beşiktaş’ın aynı sahada buluşacağı Süper Lig’in 9. Hafta karşılaşması, merak edilirken Belözoğlu’nun katkılarının nasıl olacağı da şimdiden merak konusu…