EFES VE BEKO İKİNCİ MAÇTA

Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko ING basketbol Süper Ligi play-off karşılaşmalarında ikinci maça çıkacak. İlk karşılaşma geçtiğimiz günlerde oynandı ve Anadolu Efes 40 sayılık farkla rakibine karşı üstünlük kurdu. İlk maçı Anadolu Efes kazandı üç maçı kazanan takım şampiyon olacak. Anadolu Efes oldukça avantajlı bir konumda ve bu avantajını devam ettirerek ikinci maçını da kazanmak istiyor. Fenerbahçe Beko rakibine daha fazla avantaj sağlamamak için ikinci maçı kazanarak durumu beraberliğe getirmek istiyor. Karşılaşma bu akşam, 5 Haziran Cumartesi akşam saat 19:30’da Anadolu Efes’in ev sahipliğinde Sinan erdem Salonu’nda oynanacak.

ANADOLU EFES AVANTAJLI

Büyük dörtlü finalinde Avrupa’nın en büyük takımı olan Anadolu Efes oldukça avantajlı bir konumda yer alıyor. Anadolu Efes Fenerbahçe Beko ile oynadığı ilk karşılaşmada rakibine 40 sayılık fark atarak maçı kazandı için oldukça büyük bir avantaja sahip. İkinci maçta da Anadolu Efes Fenerbahçe Beko karşısında üstünlük sağlamak istiyor. Üstünlük sağlayarak büyük bir avantaj yakalamak isteyen Anadolu Efes kendi evinde, kendi sahasında, Sinan erdem Spor Salonu’nda ekibine izin vermeden çeyrekleri tamamlamak istiyor. Anadolu Efes oldukça formda ve oldukça kendine güveniyor.

Play off karşılaşmalarında seviyeye oldukça moralli bir şekilde başlayan Anadolu Efes ilk maçta rakibini 111 sayı ile yendi. Fenerbahçe Beko ise sadece 71 puana ulaştı. 40 sayılık ezici bir farkla rakibini yenen Anadolu Efes kendine güveniyor ve bu akşamki maçı da kazanarak üçüncü maça rahat bir şekilde çıkmak istiyor.

FENERBAHÇE BEKO BERABERLİK PEŞİNDE

Sarı lacivertli Fenerbahçe Beko serinin ilk karşılaşmasında rakibine kötü bir sayı ile yenildi. Play off karşılaşmalarında üç maçı kazanan takım şampiyon olacak. Fenerbahçe Beko bu akşam oynanacak olan ikinci maçı kazanarak rakibi Anadolu Efes ile durumu eşitlemek istiyor. Üçüncü karşılaşma 7 Haziran Pazartesi günü Fenerbahçe Beko’nun ev sahipliğinde oynanacak. Fenerbahçe Beko üçüncü maç öncesi galibiyetle park eden ayrılıp seride eşitliği sağlamak istiyor.

PLAY-OFF’TA HEYECANLI MAÇ

Anadolu Efes’te Fenerbahçe Beko ING Basketbol Süper Ligi play off karşılaşmalarında serinin ikinci maçı bu akşam oynanacak. Bu akşam, 5 Haziran Cumartesi akşamı saat 19:30’dan dolayı kesin ev sahipliğinde, Sinan erdem Spor Salonu’nda oynanacak olan bu ikinci karşılaşma her iki takım içinde oldukça önemli. Anadolu Efes maçı kazanarak avantajını daha da artırmak isterken Fenerbahçe Beko maçı kazanarak seride durum eşitlemek istiyor. Bakalım maçı hangi takım kazanacak ve hangi takım parkeden mutlu ayrılacak.