EFES VE BEKO 3. KEZ KARŞI KARŞIYA

ING basketbol Süper Ligi play off karşılaşmalarından dolayı sadece Fenerbahçe beko üçüncü kez karşı karşıya gelecek. Playoff karşılaşmalarında serinin üçüncü maçı bu akşam, 7 Haziran Pazartesi akşamı saat 19:30’da Fenerbahçe Beko’nun ev sahipliğinde oynanacak.

ANADOLU EFES CEPHESİ

Lacivert beyazlı anadolu efes takımı ING basketbol Süper Ligi play off karşılaşmalarında serinin ilk iki maçını kazandı için oldukça rahat bir maça çıkacak.

Anadolu efes Almanya’dan Avrupa’nın en büyük basketbol takımının muameleden dünden bu yana oldukça formda bir performans sergiliyor. ING basketbol Süper Ligi’nin normal sezonunda da sezonu birinci olarak bitiren Anadolu efes biraz karşılaşmalarında rakibi Fenerbahçe beko yenerek şampiyon olmak istiyor. ING basketbol Süper Ligi play-off karşılaşmalarında oynanan ilk iki maçı kazanan anadolu efes üçüncü maçı kazanarak şampiyonluğunu ilan etmek istiyor. Üçüncü maçı kazanan takım kupaya ulaşacak. Anadolu efes bu akşam kupaya ulaşmak istiyor.

FENERBAHÇE BEKO CEPHESİ

Fenerbahçe beko için bu akşam oynanacak olan serinin üçüncü maç oldukça önemli. Bu akşam, 7 Haziran Pazartesi akşamı saat 19:30’da oynanacak olan karşılaşmanı da Fenerbahçe’de kabı maçı kazanmak zorunda. Anadolu Efes serisinin ilk iki maçını kazandığı için avantajı bir konumda yer alıyor. Fenerbahçe beko da maçı kazanmazsa dördüncü maç olmayacak anadolu efes kupayı kazanacak. Eğer Fenerbahçe beko büyük bir atağa kalkarsa maçı kazanırsa serinin dördüncü maçı Fenerbahçe beko’nun evinde oynanacak.

ING basketbol play off karşılaşmaların dolar arasında bir gerginlik yaşandı. Her iki takımın da bazı oyuncuların diskalifiye edildi. Bu maç gerginlik düzey daha yüksek geçecek gibi duruyor.

MAÇ İLE İLGİLİ DETAYLAR

Basketbol Süper Ligi play off karşılaşmalarında anda neredeyse Fenerbahçe beko üçüncü kez karşı karşıya gelecek. Maç bu akşam, 7 Haziran Pazartesi akşamı saat 19:30’da Fenerbahçe beko ülker spor ve etkinlik Salonu’nda oynanacak. Karşılaşmaya canlı olarak TRT spor üzerinden naklen bir şekilde izleyebilirsiniz. Heyecanlı maçın ardından ya kupa kazananı belli olacak ya da ING Basketbol Süper Lig’i play off serisi uzayacak. Maç sonucu her iki takım için ekstrem önem taşıyor ve maç sonucu her iki takımın taraftarları için de oldukça önemli ve heyecanlı.