Domagoj Vida

Domagoj Vida İçin Roma Ekibi Harekete Geçti

Süper Lig’de mücadele eden Beşiktaş ekibinin başarılı oyuncusu Domagoj Vida için talip geldi. İtalyan ekibi Roma, siyah beyazlı oyuncuyu kadrosunda görmek istediğini belirtti.

Süper Lig’de mücadele eden Beşiktaş’ın yıldız isimlerinden biri olan Domagoj Vida için transfer teklifleri gelmeye devam ediyor. Kara Kartal ekibinde forma terleten oyuncu için İtalyan ekibi Roma harekete geçti.

Edinilen bilgilere göre başkent ekibi, Hırvat stoper için gözden çıkardığı parayı da açıkladı. Siyah beyazlı oyuncu için ise 7 milyon Euro vermeye hazır olduğunu ifade etti.

Transfer sürecinde hareketli günlerin yaşandığı bu dönemde, Beşiktaş’ın yıldızı için teklifler gelmeye devam ediyor. İtalya’da başkent temsilcisi Roma ekibi de Vida için harekete geçenlerden biri oldu.

Beşiktaş ile görüşmeye başlayan İtalyan ekip, yıldız futbolcu için ise 7 milyon Euro vermeye hazır olduğunu ifade etti.

Beşiktaş’ın İki Katı Fiyat Teklifi

Kara Kartal ekibi ile 2022 yılına kadar sözleşmesi bulunan Domagoj Vida, hangi takımda yoluna devam edecek bilinmiyor. Fakat gelecek sezonun hazırlıklarına yönelen Çizme ekibinin transfer listesinde ise ilk sıralarda gelen isimlerden biri halini alıyor.

31 yaşında olan tecrübeli oyuncunun durumunu Beşiktaş’a soran Roma ekibi, Beşiktaş’ın yıllık 3.4 milyon Euro verdiği oyuncuya ise 7 milyon Euro vermeye hazır.

Güncel Yazılar