Ömer Erdoğan

Denizlispor’da Ömer Erdoğan Hareketliliği

Süper Lig’de mücadele eden Yukatel Denizlispor ekibinde Bülent Uygun ile yollar resmen ayrıldı. Bu ayrılığın ardından ise yeşil beyazlı yoluna Ömer Erdoğan ile devam etmek için harekete geçti.

Süper Lig ekiplerinden biri olan Yukatel Denizlispor ekibinde, Teknik Direktör Bülent Uygun ile yollar resmen ayrıldı. Bunun ardından takım ise Fatih Karagümrük ekibinin hocasına gözünü resmen dikti. Edinilen bilgilere göre yeşil beyazlı takım, Ömer Erdoğan için harekete geçti.

Fatih Karagümrük ekibinde göstermiş olduğu üstün performansla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran teknik adam ile görüşmelerin ise başladığı öğrenildi.

Süper Lig’de mücadele etmiş olduğu 4 maçın 3’ünde mağlubiyet yaşayan Yukatel Denizlispor ekibi, değişikliğe gitme kararı aldı. Düşme hattına yaklaşan yeşil beyazlı takım, tecrübeli Teknik Direktör Bülent Uygun ile ise yollarını resmen ayırma kararı aldı. Bu ayrılık kararının ardından ise gözünü Fatih Karagümrük ekibinin teknik adamına dikti.

Pürüzler Kaldı

Ömer Erdoğan’ı yakın kadrajına alan Denizli ekibi, yeni hoca arayışları sürecinde ise hocayla görüşmelere başladı.

Edinilen bilgilere göre başarılı teknik adamla görüşmelerin ise sonuna gelindi. Pürüzlerin giderilmesinin ardından ise Denizlispor yönetimi Erdoğan ile anlaşmayı sağlamış olacak.

Karagümrük ekibinin başarılı hocası, göreve geldikten sonra ilk maçında mağlubiyet almış ve sorasında ise almayarak büyük bir beğeni toplamıştı.

Güncel Yazılar

.