Denizlispor

Denizlispor Ekibi Sivasspor Maçına Hazır

Denizlispor ekibinde forma terleten Recep Niyaz, Oğuz Yılmaz, Zakarya Bergdich ve Radoslaw Murawski takımın durumuna ilişkin konuştu. Süper Lig’in 27’inci haftasında mücadele edeceği Sivasspor maçına hazır olduklarını belirtti.

Süper Lig’in 27’inci haftasında deplasman mücadelesinde oynayacak olan Denizlispor, Sivasspor maçının hazırlıklarına devam ediyor. Haluk Ulusoy Tesisleri’ndeki antrenmanla çalışmalara devam eden ekibin idman sırasındaki keyfi de dikkat çekti.

Teknik Direktör Bülent Uygun yönetiminde gerçekleştirilen idmanda Recep Niyaz, Oğuz Yılmaz, Radoslaw Murawski ve Zakarya Bergdich de soruları cevapladı.

Samimi Yanıtlar Geldi

Basın mensuplarına cevap veren Recep Niyaz, normalleşme sürecinin başlaması ile maç hazırlıklarına iyi bir şekilde başladıklarını söyledi. 1 Haziran’dan sonra normalleşme döneminin yavaş yavaş başladığını ekleyen sporcu, futbolun bu zorlu dönemde en azından insanların odak noktasını değiştirebileceğini inandığını ekledi.

Denizlispor’da forma terleten Oğuz Yılmaz da, futboldan ilk defa bu kadar uzun zaman ayrı kaldıklarını söyledi. Ve koronavirüs testlerinin negatif çıkması nedeniyle de antrenmanlara erken başladıklarını ifade etti.

Radaslaw Murawski de Sivasspor maçı için sabırsızlandığını belirterek, hazır olduklarını ve ara verildiği günden beri her gün idman yaptığını vurguladı.

Diğer bir sporcu Zakarya Bergdich ise, çok kötü bir sakatlık geçirdiğini ve bu süreçte de toparlandığının altını çizdi. Bu dönemde çalıştığı için de şu an için hazır hale geldiğini söyleyen sporcu, şans bulduğu durumda oynayabileceğini ekledi.

Güncel Yazılar