DENİZLİSPOR 3 PUAN ALAMADI

Süper toto süper Lig’in 33. haftasında Denizlispor takımı kendi evinde, kendi sahasında ağırladı Kasımpaşa Spor kulübü ile puanları bölüşmek durumunda kaldı. Spor Toto Süper ligin son sırasında yer alan Denizlispor üç puana hasret kaldı.3 puan hesaplamaları yapan Denizlispor takımı Süper toto süper Lig’in 33. hafta sonu bir puanla kapatmak durumunda kaldı.

Her iki takımda kalan haftalar iyi değerlendirmek için çıkacaklar amaçları kazanmak istiyorlar. Özellikle Denizlispor ligden düşmemek için bundan sonra oynayacağım her maçı kazanmak zorunda.

DENİZLİSPOR SON SIRADA

Ev sahibi takım Denizlispor Süper Toto Süper Lig’in 33. haftasında Kasımpaşa ile karşı karşıya geldi. Her iki takımda maçı kazanıp üç puanı kendi hanesine yazdırmak istiyordu. Maçın ilk yarısında herhangi bir gol pozisyonu olmadığı için golsüz bir beraberlikle iki 45 dakika, ilk yarı sonuçlandı.  İlk yarının ardından takımlar golsüz beraberlikle soyunma odalarına geçtiler.

Maçın ilk gölünü dokuzuncu dakikada Kasımpaşa Spor Kulübü takımı kaydetti. Kasımpaşalı oyuncu takımı Kasımpaşa’yı dokuzuncu dakikada bir sıfır öne geçirdi. Maçın 87. dakikasında maçın bitmesine dakikalar kala Denizlispor üç puan kaybetme iki puan kaybedecek tek golü attı. Karşılaşmanın 87. dakikasında penaltı vuruşu ile skoru eşitleyen Denizlispor böylelikle üç puan kaybetmek yerine bir puan kazanmış oldu.

Alınan 1 puan ile sıralamalarında bir değişikliğe sebep olamayan her iki takımın da artık hedefinde kalan son 9 hafta oldu. Kalan son haftaları çok iyi bir şekilde değerlendirmek isteyen Denizlispor ve Kasımpaşa Spor kulübü takımları maçı kazanmak için sahaya çıkacaklar. 3 puan kazanmak isteyen her iki takımda kalan maçlar için şimdiden hazırlanmaya başladılar.

SÜPER LİG DURUMU

Maçın o dakikasından sonra başka hiçbir gol atılmadığı için skor eşitlikle tamamlandı. Denizlispor 26 puana ulaşarak sıralamasında herhangi bir değişikliğe neden olamadı. Denizlispor hala Spor Toto Süper ligin son sırasında 21. sırasında yer alıyor. Kasımpaşa Spor kulübü ise 35 puana yükseldi ve 14. sırada yer alıyor.

Her iki takımda kalan haftalar iyi değerlendirmek için çıkacaklar amaçları kazanmak istiyorlar. Özellikle Yukatel Denizlispor ligden düşmemek için bundan sonra oynayacağım her maçı kazanmak zorunda.