Demir Grup Sivasspor

Demir Grup Sivasspor Hazırlıklarını Tamamladı

Süper Lig’de 28’inci hafta mücadeleleri için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Şampiyonluğun en önemli adaylarından biri olan Demir Grup Sivasspor ekibinin sıradaki rakibi ise İttifak Holding Konyaspor olacak. Potada kalma mücadelesi veren yeşil beyazlılarla karşı karşıya gelecek olan Sivas ekibi, oyunun hazırlıklarına ise devam ediyor.

Koronavirüs salgını sebebiyle verilen 3 aylık aranın ardından, futbol ligleri 12 Haziran itibariyle başlamıştı. Son 8 haftayı oynamaya başlayan ekipler, ilk haftayı geride bıraktılar ve son 7 haftalık sürecin içerisine girdiler.

Süper Lig’de şampiyonluğun da en önemli adaylarından biri olan Demir Grup Sivasspor da bu süreçte sıradaki rakibinin hazırlıklarını sürdürüyor. Potada kalma mücadelesi veren İttifak Holding Konyaspor ile deplasmanda oynanacak oyunun hazırlıklarına da devam ediliyor.

Yeşil beyazlılara konuk olacak olan Sivasspor, yarın oynanacak mücadeleye Teknik Direktör Rıza Çalımbay gözetiminde çalışıyor. Kulüp tesislerinde yapılan idman ise basına kapalı bir şekilde gerçekleşiyor.

Bugün Son İdman

Yaklaşık olarak 1,5 saat sürdüğü öğrenilen idmana ise ısınma koşusu ile başlandığı bilgisi edinildi. 3 gruba ayrılarak top kapma, pas ve pres çalışmaları yapan kırmızı beyazlılar, sonrasında da dar alanda pas çalışması için çalıştılar.

Çift kale maç yaparak idmanı tamamlayan ekip, bugün ki idmanın sonrasında saat 15:00’te Konya’ya uçacak.

Güncel Yazılar