Demir Grup Sivasspor

Demir Grup Sivasspor Antrenmanda

Süper Lig’de en önemli şampiyonluk adaylarından biri olan Demir Grup Sivasspor ekibi, koronavirüs nedeniyle ara verilen lig sürecinde hazırlıklarına devam ediyor. Uzun bir dönem takım antrenmanı yapmayan sporcular, yeşil sahalara dönmenin özlemini yaşıyorlar.

Yeni tip koronavirüs nedeniyle Mart ayından süresiz olarak askıya alınan liglerin başlangıç tarihine karar verildi. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Süper Lig’in başlangıç tarihini ise 12 Haziran olarak açıkladı.

Uzun bir dönem takım antrenmanı yapamayan ve bireysel çalışmalarla formlarını koruyan sporcular ise, maç hazırlıklarına artık başladılar.

Süper Lig’in en önemli şampiyon adaylarından biri olan Demir Grup Sivasspor ekibi de antrenmanlarına başladı. Tecrübeli Teknik Direktör Rıza Çalımbay gözetiminde çalışan ekip, kulübün tesislerinde basına kapalı idman gerçekleştirdi.

Isınma ve topla yapılan koordinasyon çalışmalarıyla antrenmana başlayan futbolcular, sonrasında 3 gruba ayrıldılar.

Denizlispor Hazırlıkları Yapılacak

Top kapma, pas ve pres çalışmaları ile maç hazırlıklarına devam eden kırmızı beyazlılar, idmanın son kısmında ise yarım sahada gerçekleşen çift kale maç yaptılar.

Yarın izinli olacak Yiğidolar, idmanlarına ise 25 Mayıs Pazartesi günü saat 17:30 itibariyle devam etmiş olacak.

Ligin 27’inci hafta maçı için de kendi evinde Yukatel Denizlispor ekibini ağırlamış olacaklar.

Güncel Yazılar