Charles Aranguiz

Charles Aranguiz Hangi Takımda Forma Giyecek Merak Ediliyor

Yeni tip koronavirüs salgını, spor dünyasını da son derece olumsuz etkiledi. Transferleri son derece kötü etkileyen hastalıkta takımların daha güçlü hale gelebilmek adına yarışları da başladı.

Süper Lig ekipleri arasında her koşulda bir yarış haline gelen transfer dönemi, yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle daha da gergin geçiyor. Bu dönemde iki ezeli rakip olan Galatasaray ve Fenerbahçe ekipleri arasındaki yarış da tüm hızıyla sürüyor.

Önceki süreçte de Vedat Muriqi ve Deniz Türüç transferleri için karşı karşıya gelen iki takım, şimdi ise Charles Aranguiz için çaba sarf ediyor.

İki Ezeli Rakip Sürekli Karşı Karşıya

Muriqi ve Türüç transferlerinde Fenerbahçe’nin durumu kazanması ise, sarı kırmızılı yönetimde bir panik durumu yaratmaya yetti. Yeni sezon çalışmaları için çok erken davranan sarı lacivertliler, Charles Aranguiz için görüşmelere de başladı.

Yıldız futbolcunun menajeri Fernando Felicevich ile görüşen Fenerbahçe, bu kez de karşısında yine ezeli rakibini buldu.

Oyuncuyu her iki takım da kadrosunda görmek istese de, Aranguiz için Avrupa ekipleri de son derece yakından ilgili durumda. Yaşanan ekonomik kriz göz önünde bulundurulduğunda ise transferin kazananının kim olacağı merak ediliyor.

Öte yandan Fenerbahçe ve Galatasaray ikilisi bir yandan da Hırvat golcü Nikola Kalinic transferi için karşı karşıya gelmiş durumda.