ÇAYKUR RİZESPOR’UN HEDEFİ BÜYÜK

Yeni teknik direktörleri Bülent Uygun yönetimindeki Çaykur Rizespor takımı başarılı bir sezon geçirdi. Son haftalarda her ne kadar performans düşüklüğü yaşasalar da yabancı teknik direktörlerden sonra Bülent Uygun yönetimi Rizespor’a oldukça iyi geldi. Sezonu 48 puanda bir 13. sırada tamamlayan Çaykur Rizespor takımı gelecek sezonda daha yüksek hedefler koyarak sezona başlamak istiyor.

İlk beş içinde sezonu tamamlamak isteyen Çaykur Rizespor takımı sezonun ilk başından, ilk maçından itibaren rakiplerine izin vermeyi düşünmüyor. Bunun için en iyi transfer sürecini yürütmek isteyen Çaykur Rizespor takımı takımına uygun olacak oyuncuları belirlemek istiyor. Yoğun bir şekilde hem transfer sürecini hem tam sürecin hem de başkanlık sürecini yönetmek durumunda kalacak olan Çaykur Rizespor yönetimi Süper Lig’in gelecek sezonuna hazırlanmak istiyor.

Başkanlık adayı Tahir Kıran olan Rizespor’da başkanlık seçimi 26 Haziranda yapılacak ve 28 Haziranda da Çaykur Rizespor takımı 19 Temmuz’a kadar Erzurum’da kampa girecek.

RİZESPOR’UN HEDEFİ İLK 5

Gelecek sezon Süper Lig beş içinde tamamlamak isteyen Çaykur Rizespor takımı hem transferleri ile hem de teknik ekibi de bunu başarmayı hedefliyor. 28 Haziran itibarıyla Erzurum’a kampa gidecek olan Çaykur Rizespor takımı 19 Temmuz tarihine kadar Erzurum’da kampta olacak. Bu tarihe kadar yoğun bir tempoda hazırlanacak olan Çaykur Rizespor takımı gelecek sezona en iyi şekilde hazırlanıp ağustos ayında ilk maçına çıkmak istiyor.

Transfer konusunda da süper Lig’deki diğer takımların oyuncuları ve yabancı takımlarda ki oyuncuları radarıma alan Çaykur Rizespor takımı bu isimlerle kısa sürede anlaşmayı hedefliyor. Şu an için çok yoğun bir transfer süreci olmayacak Rizespor takımında yaz transfer döneminin sonuna kadar kullanmayı düşündükleri için istedikleri oyuncuyu özenle seçecekleri bir yaz transfer dönemi geçirmek istiyorlar.

Geçtiğimiz sezon 13. sırada tamamlayan Çaykur Rizespor’un hedefi bu sezon ilk beş içinde sezonu tamamlamak. Son haftalarda oldukça istikrarsız bir performans sergileyen Çaykur Rizespor takımı gelecek sezon da böyle olmak istemiyor. Sezon başından itibaren başarılı bir performans sergilemek isteyen Çaykur Rizespor takımı rakiplerini bir bir geçmeyi hedefliyor.