Traoe

Bursaspor Ekibine Traore’yi De Kattı

Devre arasından itibaren takımını daha güçlü hale getirmek adına ve bir üst lige yükselme çabasıyla ekibine birçok başarılı ismi katan Bursaspor ekibi, bir süredir görüşmüş olduğu Abdou Razack Traore ile sözleşme imzaladı.

Devre arasından itibaren birçok transfer ile takımını daha da güçlü hale getirmek isteyen Mesut Mestan’ın takımı Bursaspor, bir transfere daha imza attırdı. Bir üst lige tekrardan yükselebilmek adına çaba sarf eden yeşil beyazlı ekip, bir süredir görüşmüş olduğu Burkina Falsolu sporcu Abdou Razack Traore ile sözleşme imzaladı.

Ekibinde 99 numaralı formayı giyecek 31 yaşındaki tecrübeli futbolcunun imza töreni ise dün gerçekleşti. İbrahim Yazıcı Özlüce Tesisleri’nde düzenlenen imza töreni taraftara açık olarak yapıldı. Ciddi bir ilginin söz konusu olduğu törende, yeşil beyazlı yönetim yeni oyuncularını tanıttı.

Tecrübemle Beraber Geldim

Yeşil beyazlı ekipte 99 numaralı forma için imza atan tecrübeli futbolcu, gelen herkese teşekkürlerini ileterek tecrübesiyle birlikte geldiğinin altını çizdi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Bursaspor Kulüp Başkanı Mesut Mestan ise bu sezonda hedeflemiş olduğu yere varmak için çalışacaklarını belirterek, “Biz buradan şampiyon olarak çıkmak istiyoruz” dedi.