Burak Kapacak

Burak Kapacak Açıklaması Kulüpten Geldi

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Bursaspor takımında forma giyen başarılı sporculardan Burak Kapacak ilgili kulüp tarafından açıklama yapıldı. Sporcunun Süper Lig ekibi olan Trabzonspor ekibine transferine ilişkin ortaya atılan iddialara ilişkin verilen yanıt, soru işaretlerini giderdi.

 

TFF 1. Lig ekiplerinden biri olan Bursaspor takımında forma terleten Burak Kapacak ile ilgili son günlerde ortaya çok sayıda iddia atılmıştı. Yeşil beyazlı sporcunun, Süper Lig takımı olan Trabzonspor’a transferine ilişkin çok fazla haber yazılıp çizilmişti.

 

Duruma ilişkin merak edilen açıklama ise sporcunun kulübünden geldi. Bursaspor, Trabzonspor transferinin tamamen gerçek dışı olduğunu vurguladı.

 

Kulübüm Ne Derse Odur

 

Bursaspor Kulübü tarafından yapılan açıklamada, profesyonel futbolcu Burak Kapacak’ın Trabzonspor ekibine transferine ilişkin yayınlanan röportajın tam anlamıyla gerçek dışı olduğu belirtildi.

 

Kapacak’ın bordo mavili takıma geleceğine ilişkin soruya ise Bursaspor ile 2024 yılına kadar sözleşmesi olduğunun cevabını verdiği belirtildi.

 

Öte yandan sporcunun verdiği yanıtta, söylediklerinin yanlış anlaşılabileceğini de vurgulayarak, yeşil beyazlı kulüple sözleşmesinin devam ettiğini eklemesi de vurgulandı. Ve kulübünün vereceği karara da yine saygı duyup uyum sağlayacağını röportajında belirttiği eklendi.

 

 

Kulüp tarafından yapılan açıklama ile böylece iki takımın da taraftarlarının kafalarında oluşan soru işaretleri giderilmiş oldu.