Wesley Sneijder

Bülent Uygun Hollandalı Yıldızın Galatasaray’daki Hedefini Açıkladı

Galatasaray ekibinde geçmiş sezonlarda forma giymiş olan efsanelerden biri de Wesley Sneijder oldu. Oyuncunun Katar’daki Al Gharafa takımında beraber çalıştığı Bülent Uygun ise bir itirafta bulundu. Hollandalı yıldız ile beraber çalışmış olan teknik adam, sporcunun hedefini açıkladı.

Şimdilerde Süper Lig ekiplerinden olan Yukatel Denizlispor’da Teknik Direktör olarak görev alan Bülent Uygun önemli itiraflarda bulundu. Katar’ın Al Gharafa ekibinde beraber çalıştığı Hollandalı yıldız Sneijder’in hedefini açıkladı.

Teknik adam, Galatasaray ekibinde forma giymiş olan Wesley Sneijder için, sarı kırmızılı takıma ilişkin bir hedefi olduğunu söyledi. Başarılı eski futbolcunun hedefi, Bülent Uygun’un açıklamalarına göre cimbomda teknik direktör olmak.

Galatasaray Ya Da Real Madrid Ekiplerinde Teknik Direktörlük Hayali

Sarı kırmızılı takımın önemli efsanelerinden biri olan Hollandalı yıldız, Al Gharafa takımından sonra futbolu bırakma kararı almıştı. Bu süreçte ise takımda beraber çalıştığı Bülent Uygun ise, sporcunun Galatasaray ekibine yönelik hedefleri olduğunu söyledi.

Denizlispor ekibinin tecrübeli teknik adamının söylediklerine göre, Sneijder sarı kırmızılı takımda teknik direktörlük yapmayı hedefliyor. Efsanenin çalıştırıcı olmak adına hayal ettiği diğer bir takım ise Real Madrid. Öte yandan başarısıyla tarih yazan sporcu, şimdilerde ise teknik direktörlük alanında kendini Ajax’ta geliştirmeyi sürdürüyor.