Brahim Darri

Brahim Darri Fenerbahçe İle Anlaşmaya Vardı

Süper Lig’de mücadele eden Galatasaray ve Fenerbahçe ekipleri, gelecek sezonun hazırlıklarına tempolu bir hazırlık sürecine girişti.

son bilgilere göre sarı kırmızılı kulübün uzun bir dönem takip etmiş olduğu fakat sona erdiremediği Brahim Darri ile ilgili de yeni bir gelişme yaşandı.

Sürece ilişkin açıklama yapan başarılı sporcu, Türkiye’de oynamış olduğu 6 maçın ardından menajeri ile konuştuğunu ekledi. Menajerinin kendisini aradığını ve Galatasaray tarafından takip edildiği bilgisini paylaştığını belirtti. Normal şartlarda etkilenmemesi için söylemeyeceğini fakat bu durumun iyi bir futbolcu olduğunun göstergesi olduğunu söylediğini de ekledi.

Karagümrük ekibinde forma terleten Brahim Darri ise bu süreçte Fenerbahçe’den de teklif aldı. Özellikle transfer konusunda düşük bütçeli isimlere yönelmeye karar veren Sarı Kanarya’nın, sporcu ile anlaştığı öğrenildi.

Emre Belözoğlu’nun İsteği

Sarı lacivertli kadroya dahil olan başarılı oyuncunun bonservisi için ise Fenerbahçe Karagümrük’e 500 bin Euro ödeme konusunda anlaştı. Fas asıllı olan Hollandalı sporcu, Karagümrük ekibi ile toplamda 31 oyunda forma terletti. Ayrıca 4 gol ve 1 de asistlik performans gösterdi.

Sarı lacivertli kulüp ile 3 yıllık anlaşmaya imza atacak olan futbolcudan ise Emre Belözoğlu sosyal medya hesabında temizlik yapmasını istedi ve sporcu yalnızca 4 gönderi bıraktı.  Konuya ilişkin ise Fenerbahçe Spor Kulübü’nden resmi açıklama yapılması bekleniyor.

Güncel Yazılar