BİZİM ÇOCUKLAR EURO 2020 HAZIRLIK MAÇINDA

Futbol Şampiyonası yani Euro 2020 sayılı günler kala milli takımımız Türkiye Azerbaycan ile hazırlık maçına çıkacak. Euro 2020 için oldukça heyecanlı olan milli takımımız Türkiye en iyi performansımı sahada sunabilmek için hazırlık maçında kendini ölçecek. Karşılaşmayı canlı olarak her zamanki gibi TRT spor üzerinden naklen bir şekilde izleyebilirsiniz.

BİZİM ÇOCUKLAR EURO 2020’YE HAZIR

Senol Güneş öğrencileri Euro 2020’de en iyi performanslarını saygı demek istiyorlar. Antalya’da bir süredir kampta olan bizim çocuklar hazırlık maçında Azerbaycan ile karşı karşıya gelecekler. 11 Haziran itibari ile Euro 2020 heyecanı başlıyor ve bizim çocuklarda bu Euro 2020 heyecanlı daha erken başlayabilmek için Azerbaycan ile hazırlık maçı oluşturdular. Maç bu akşam, 27 Mayıs Perşembe akşamı saat 20:00’de oynanacak. 31 Mayıs Pazartesi günü ise yine ikinci hazırlık maçında Türkiye Gine ile sahaya çıkacak.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Euro 2020 heyecanı haziran ayında başlayacak. Dünya Kupası elemeleri kapsamında oldukça iyi bir performans sergileyen milli takım Türkiye Euro 2020’de de en iyi performansla sahaya çıkmak istiyor. Antalya’da uzun bir sürede kampı olan ve COVID-19 testlerini de yaptıran milli takım oyuncuları Azerbaycan maçına hazır. Şenol Güneş bu maçta asıl maçlarda çok fazla şans vermedi öğrencilerini sahaya çıkartacak. Tüm öğrencilerine şans vermek isteyen teknik direktör Şenol güneş Azerbaycan karşısında öğrencilerinin formunu ölçecek.

Karşılaşma Alanya’da oynanacak. 1 Haziran’da Antalya kampı sona erecek olan milli takım Türkiye’nin Euro 2020 öncesi oynayacağı iki hazırlık maçında iyi bir performans sergilemesi bekleniyor. 1 Haziran’dan sonra diğer hazırlıklarını Almanya’da devam ettirecek olan milli takım Türkiye Euro 2020’de kendi farkını ortaya koymak istiyor.

EURO 2020 HAZIRLIK MAÇ BİLGİLERİ

Türkiye ilk olarak Azerbaycan ile Euro 2020 hazırlık maçında karşı karşıya gelecek. Maç bu akşam, 27 Mayıs Perşembe akşamı saat 20:00’de Alanya Bahçeşehir Okullari Stadı’nda oynanacak. Şenol Güneş öğrencileri Azerbaycan karşısında iyi bir performans sergilemek istiyorlar. Karşılaşmayı canlı olarak her zamanki gibi TRT spor üzerinden naklen bir şekilde izleyebilirsiniz.