Beto

Beto’nun Performansı Merak Ediliyor

Göztepe Spor Kulübü ekibinin başarılı file bekçisi Beto, bu akşam ki Trabzonspor maçı performansı ile merak konusu oldu. Türkiye’ye gelmiş olduğu dönemden bu  yana bordo mavililerle olan mücadelede devleşen eldiven, en fazla kurtarışını da Karadeniz ekibine karşı yaptı.

Göztepe Spor Kulübü’nde forma terleten başarılı kaleci Beto, bu akşam ki Trabzonspor maçında nasıl bir performans göstereceği ile gündem oldu. Türkiye’ye gelmiş olduğu günden bu yana bordo mavili takıma karşı mücadelesi ile ön plana çıkan kaleci, en fazla kurtarışını da Karadeniz ekibine karşı yaptı.

4 Maçta 23 Kurtarış

38 yaşında olan eldiven, Süper Lig kariyerinde en fazla kurtarışını Trabzonspor’a karşı gerçekleştirmesi ile ön plana çıkan bir isim oldu. Mücadele etmiş olduğu günden beri kaleyi iyi savunan kaleci, özellikle de Süper Lig’de Trabzonspor’a karşı çok top kurtardı. En fazla kurtarışı bordo mavililere karşı yaparak toplamda ise 4 maçta 23 kez topun filelerle buluşmasının önüne geçti.

4 maçta yalnızca 2 kez gol yiyen tecrübeli file bekçisi, bu performansını bu akşam da gösterirse büyük bir başarıya imza atmış olacak. Göztepe ekibinin 2 galibiyet ve 1 beraberliğinin yanı sıra, 1 kez de Trabzon temsilcisine mağlup olmasında da Portekizli kale bekçisinin başarısı ön plana çıktı.

Güncel Yazılar