Beşiktaş’tan Şampiyona Yakışır Transferler

Süper Toto Süper Lig ve Ziraat Kupası son şampiyonu Beşiktaş transfer döneminde de çok başarılı. Önce Sergen Yalçın ile 1 senelik sözleşme yenileyen siyah beyazlı yönetim sonrasında da birçok dünya yıldızı ile transfer görüşmelerine başlamıştı. Özellikle Dzeko, Diego Costa gibi deneyimli yıldız isimlerle iletişimine devam eden yönetim Kenan Karaman transferini gerçekleştirmeyi başardı.

Son sezon evine 2 kupayı birden götüren Sergen Yalçın yönetimindeki Beşiktaş yeni sezona şimdiden hazır. Aboubakar’ın yönetim ile ücrette anlaşamayıp takımdan ayrılması ile oluşan boşluğu Beşiktaş çok başarılı bir şekilde doldurmaya devam ediyor.

Aboubakar’ın takımdan ayrılmasından dolayı çokça eleştirilen siyah beyazlı yönetim başladığı transfer görüşmeleri ve Kenan Karaman transferindeki başarısı ile taraflarının tekrardan gönlünü aldı. Kenan Karaman transferi ile santraforlarını güçlendirmeye devam eden kara kartal yönetimi forvet arayışına da hala devam ediyor.

Kenan Karaman Beşiktaş Forması İle Süper Lig’e Geliyor

Almanya’da futbol camiasına adını unutturmayacak olan kanat oyuncusu Kenan Karaman artık siyah beyazlı formanın içinde ter dökecek. Sergen Yalçın tarafından istenen 27 yaşındaki deneyimli sağ ayak yeni takımı Beşiktaş ile birlikte gelecek sezon başarıdan başarıya koşmaya devam edecek.

Almanya’da birçok farklı takımda oynamış olan Kenan Karaman kendini birçok açıdan geliştirmeyi başarmış hırslı bir oyuncu. Son sezonda attığı klas goller ile Fortuna Düsseldorf ile tanınırlığını arttıran Kenan Karaman Fenerbahçe ve Galatasaray yerine Beşiktaş’ı seçti.

Kenan Karaman’ın adı bir ara Fenerbahçe ve Galatasaray ile anılmıştı. Ezeli rakiplerine Süper Lig’de olduğu gibi transfer döneminde de fark atan Beşiktaş Kenan Karaman’ı da kadrosuna katmasıyla birlikte yeni sezona daha da hazır hale geldi.

Kenan Karaman Almanya’da Fortuna Düsseldorf’ta Neler Yaptı

Sözleşmeyi uzatmayan Kenan Karaman son sezon Fortuna Düsseldorf forması ile Almanya’da 2. Lig’de oynadı. Toplam 29 maça bu forma ile çıkan deneyimli kanat Karaman 7 tane gol ve 2 tane de asist başarısını gösterdi.

Takım oyununun özellikle beğenildiği Kenan Karaman hücum oyuncularını Düsseldorf’ta çok iyi desteklemeyi başarıyordu. Gole giden yolları açmaktaki ustalığı ile göze çarpan Kenan Karaman’ın gelecek sezon Beşiktaş performansı merak ediliyor.