BEŞİKTAŞ’TA İÇ TRANSFER DE GÜNDEMDE OĞUZHAN ÖZYAKUP

Süper ligin son şampiyonu Beşiktaş bu sene de lig de oldukça iyi başladılar. Süper ligin ilk üç haftasına 7 puan toplayarak lig de 3. Sırada yer alıyorlar.


Transferde ise kadrolarına yıldız isimler ile güçlendirerek oldukça ses getirdiler. Son olarak İspanyol devi Barcelona ‘nın kadrosunda bulunan Bosna Hersek’ li 31 yaşındaki oyuncu Miralem Pjanic’ i transferin son gününde kadrolarına katar oldukça ses getirdiler.


İç transfer de ise kadroda ayrılacak isimler üzerinde çalışmaya devam eden siyah beyazlılar da teknik direktör Sergen Yalçın’ ın kadroda düşünmediği isimler de yavaş yavaş belli olmaya başladı.

Oğuzhan Kalacak Mı? Gidecek Mi?

Beşiktaş için oldukça önemli bir oyuncu olan Oğuzhan siyah beyazlı forma ile istenilen seviyeye gelemediği için kadroda kendisine yer bulmak da bir hayli zorlanıyor.


28 yaşındaki oyuncu siyah beyazlı forma ile 1 yıllık daha mukavelesi bulunuyor. Oyuncunun takımda kalıp kalmayacağı belli olmasa da teknik direktör Sergen Yalçın’ ın oyuncuyu kadroda tutacağını düşünülüyor.


Orta sahaya yapılan yeni transferler ile de 28 yaşındaki oyuncunun forma şansı bulması bir hayli zor görünüyor. Oyuncunun istikrarsız bir performans sergilemesi de kadroda yer bulmasını etkileyen en önemli faktör. Oyuncunun çok sık sakatlık geçirmesi de bunu tetikleyen faktörlerden bir başkası.


Teknik direktör Sergen Yalçın’ ın oyuncu ile özel olarak ilgilendiği hatta ligde oynanacak Malatyaspor maçına da 28 yaşındaki oyuncuyu özel olarak hazırladığı zorlu mücadelede forma sansı vereceği söyleniyor.

Sivasspor Oğuzhan İçin Teklif Yaptılar

28 yaşındaki oyuncu için süper lig ekiplerinden Sivasspor ‘un yakından ilgilendiği hatta tekliflerini de ilettiği söyleniyor. Oyuncun henüz net olarak karar vermediğini gibi siyah beyazlı yönetimin de bu transfere oldukça sıcak baktığı biliniyor. Sergen hocanın bu transfer de ki önemi oldukça fazla olacaktır. Hoca bu sezonda oyuncuyu en azından devre arasına kadar takımda kalmasını isteyecektir.

28 yaşındaki oyuncunun şuan da ki güncel piyasa değeri 1,8 Milyon Euro civarında bulunuyor. Siyah beyazlı Beşiktaş yönetimi gönderilmesine sıcak baktığı oyununun transferi kısa süre içerisinde netlik kazanacaktır.