Fatih Aksoy

Beşiktaş’ta Fatih Aksoy Gelişmesi

Yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam eden Beşiktaş, genç orta saha oyuncusu Fatih Aksoy ile ilgili müjdeli haberi verdi. Kiralık olarak Sivasspor ekibinde forma terleten oyuncunun, sezon sonunda siyah beyazlı takıma geri döneceği açıklandı.

Yeni tip koronavirüs salgını sürecinde spora verilen uzun bir aranın sonucunda, Süper Lig heyecanı kaldığı yerden devam etmeye başladı. 12 Haziran itibariyle başlayan mücadeleler nefes keserken, art arda yaşanan sakatlıklar da futbolun durumunu gözler önüne serdi.

Bir yandan sezonun kalan 8 haftalık sürecini tamamlamaya çalışan bir yandan açığı kapatmak isteyen kulüpler, ayrıca bir de transfere yöneldiler. Hem yoğun bir antrenman döneminden geçen hem de transfer hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş Jimnastik Kulübü de bunlardan biri oldu.

Daha Genç Takım Kurulacak

Gelecek sezonda daha iyi bir kadroya sahip olmak için transferlerini başlatan Kara Kartal, müjdeli haberi taraftara ise duyurdu. Siyah beyazlı takımın genç orta saha oyuncusu Fatih Aksoy ile ilgili gelen haber, camiayı da sevindirdi. Sivasspor ekibine kiralık olarak gönderilen oyuncunun, sezon sonunda geri döneceği açıklandı.

Sivas ekibinde bir dönem geçiren sporcunun yanı sıra teknik ekibin, yeni dönemde takımdaki diğer potansiyelli adayları değerlendireceği öğrenildi.

Öte yandan Teknik Direktör Sergen Yalçın da Rıdvan, Ersin, Dorukhan, Güven ve Kartal gibi isimlerle yaş ortalamasını düşürerek yeni bir kadro kurmayı düşünüyor.

Güncel Yazılar