Ajdin Hasic

Beşiktaş’ta Ekonomik Kriz

Beşiktaş, geçtiğimiz günlerde 18 yaşındaki genç oyuncu Ajdin Hasic ile anlaşmak için kolları sıvamıştı. Fakat transfer sürecinde imza parası krizi yaşıyor. Kulüp de bu krizi çözmek için harekete geçmeye  karar verdi.

18 yaşındaki genç transfer Ajdin Hasic ile imza parası krizi yaşanıyor. Eski yönetim ile 2 milyon Euro üzerinden yapılan sözleşmenin gelecek sezonda 700 bin Euro teklifi üzerine sıkıntı yaşandı.

Geçen sezon devre arasında Dinamo Zagreb ile sözleşme yoluna giden Beşiktaş, sözleşmede oluşan hatanın değerlendirilmesi için masaya oturdu. Ajdin ile oluşan imza parası krizi üzerine Beşiktaş Hırvat yöneticilere son teklifini yaptı. Eski yönetim ile 2 milyon Euro imza parası için anlaşan genç orta saha oyuncusu için siyah beyazlı ekip, sporcunun menajerine son teklifini yaparak harekete geçti.

Edinilen bilgilere göre Hasic için “700 bin Euro verelim, bunu da gelecek yıl ödeyelim” teklifi söz konusu oldu ve sorunun çözülmediği takdirde, kartal Boşnak oyuncudan vazgeçerek yoluna devam edecek.

Abdullah Avcı Performanstan Memnun

Teknik Direktör Abdullah Avcı’nın da genç Boşnak oyuncunun antrenman sürecindeki performansından çok memnun olduğu öğrenildi.