Beşiktaşlı Yılmaz’a Talip Var

Beşiktaş’ın oyuncularından olan 21 yaşındaki genç futbolcu için talip olduğu haberi futbol dünyasında duyuldu. Rıdvan Yılmaz için Rangers talip oldu haberleri yayınlandı. Frankfurt kapısından dönmüş olan oyuncu Rıdvan Yılmaz için talip var haberleri futbol basınında yayılmaya devam ediyor. Sol bek oyuncusu olan Bassey’i Ajax’a İskoçlar satmıştı. Bu gelişmelerin ardından Siyah Beyazlılar pazarlıklarını sürdürmeye devam etmişlerdi.

Siyah Beyazlı Rıdvan Yılmaz, sol bek pozisyonunda oynamakta olan Türk milli futbolculardan biridir. 21 Mayıs 2001 doğumlu olan 21 yaşındaki genç oyuncu Rıdvan Yılmaz’ın kariyerinde sıçrayışa geçtiğini, zirveye doğru yükselmeye başladığını ve taliplerinin olduğunu görüyoruz. Futbol camiasına göre taliplerin sayısı artabilir. 1,74 m boyundaki 21 yaşındaki genç futbolcu bu aralar gündemden düşmüyor.

Rıdvan Yılmaz Yükselişte

Rıdvan Yılmaz’ın yükselişe geçtiğini görüyoruz. Beşiktaş, 6 milyon Euro olan bonservis bedelini peşin istiyor. Yılmaz performansı ile zaten kendini ispat eden ve başarılarıyla kendini kanıtlayan bir futbolcudur. Kartal’ın alt yapısından çıkmış olan futbolcu Rıldvan Yılmaz, zirveye doğru koşuyor. A Milli Takıma kadar zirveye geçen, yükselen oyuncu Rıdvan Yılmaz, bu aralar gündemden düşmüyor.

Alman ekibi Frankfurt’un kapısından da dönmüştü, genç futbolcu Yılmaz. Rıdvan Yılmaz, Avrupa’da oynamanın hayalini de kurmuştu. İki kulüp arasında bir ödeme planı problemi yaşanmıştı ve bu durum oyuncunun Avrupa’da oynama hayalinin son dakikada iptal olmasına, gerçekleşememesine neden olmuştu.

Rangers, Kara Kartal Oyuncusuna Talip Oldu

Rangers, Kara Kartal oyuncusuna talip oldu. Genç oyuncu yeniden Beşiktaş’a odaklanmıştı. Futbolcuya tam da bu sıralarda Rangers’ın talip olduğu öğrenildi ve durumlar değişti. Rangers’ın futbolcu için görüşmelere başladığı öğrenildi. 11 gün boyunca genç futbolcu Yılmaz için Siyah Beyazlılar ile Rangers’ın görüştüğü haberi basında yayınlandı. Beşiktaş, Rıdvan Yılmaz için 6 milyon Euro bonservis bedelini ve başka kulüp transferi olursa artı pay bedellerini istediğini belirtti.

Rangers, sol bek oyuncusu Calvin Bassey’i Hollanda temsilcisine satmıştı. 23 milyon Euro karşılığı ile Hollanda temsilcisi olan Ajax’a satmıştı ve bu gelişmeler ardından Rıdvan Yılmaz ile ilgili olayların daha hızlı olması da beklenilmektedir.