Beşiktaş

Beşiktaş’ın Gözü Rizespor’un Kalecisinde

Yeni sezona sıkı bir şekilde hazırlık yapan Süper Lig ekipleri arasında yer alan Beşiktaş için file bekçisi boşluğunun kiminle doldurulacağı merak konusu oldu.

Süper Lig’de mücadele eden ve 4 büyükler arasında yer alan Beşiktaş’ta Alman kaleci Loris Karius ile yolların ayrılması, takımda büyük bir yankı uyandırdı. Başarılı oyuncunun yerine kimin geleceği merak ediliyor. Başakşehirli Volkan Babacan ve Kara Kartal ekibinin eski kalecisi Fabri de transfer listesine eklendi.

Beşiktaş kalesine kimin geleceğinin önem arz ettiği dönemde, transfer listesine yeni bir isim daha eklenerek sürpriz oldu.

Sergen Hoca İstiyor

Siyah beyazlı takımın tecrübeli Teknik Direktörü Sergen Yalçın da istekte bulundu. Kulüp Başkanı Ahmet Nur Çebi ise bu istek üzerine Çaykur Rize Spor başkanı Kartal ile görüştüğü bilgisi edinildi. Kara Kartal’ın başkanı Çebi, genç kaleci için ise en fazla 1 milyon Euro ve iki de A takım oyuncusu verebileceğini belirtti.

25 yaşındaki Gökhan Akkan’ı görmek isteyen Sergen Yalçın’ın isteği üzerine takıma almak için uğraşan Çebi’nin istenilen oyuncuları vereceği de öğrenildi. Çaykur Rizespor Başkanı’nın da bu konuyu teknik isimde yer alan Ünal Karaman ile konuşabileceğini ekledi.