Beşiktaş’a Transfer Döneminde Yıldız Yağacak

Süper Toto Süper Lig’de 2020-2021 sezonunda muhteşem bir performansa imza atan siyah beyazlı ekip Beşiktaş transfer dönemine de imzasını bırakmak istiyor. Şampiyonluğun başarılı transferlerden ve sıkı çalışmaktan geçtiğini bile siyah beyazlı yönetim hem Sergen Yalçın ile 1 senelik sözleşme imzaladı hem de transfer süreçlerini hızlandırdı.

Şampiyonlar Ligi faktörünü de dikkate alan Beşiktaş yönetimi transfer listelerini bu duruma göre hazırlıyor. Eğer Beşiktaş kadrosuna yıldız isimleri dâhil etmeyi başarabilirse hem içte hem dışta istediği başarıları gösterebilir.

Beşiktaş’ta Gözler Yıldızlarda

Gelecek sezon da şampiyon olmayı hedefleyen Beşiktaş transfer sürecini başarılı bir şekilde yürütüyor. 84 puanla şampiyonluğu geçtiğimiz sezon ilan eden Beşiktaş performans düşüklüğü yaşamamak için transfer süreçlerinde istikrar gösteriyor. Gelecek sezon ayrıca Şampiyonlar Ligi’ne de direkt katılacak olan Beşiktaş yıldız isimlerin de ilgisini çeken bir durak oluyor.

Geçtiğimiz günlerde basına yansıyan haberler sonrasında Vincent Aboubakar’ın Beşiktaş’tan ayrıldığı kesinleşmişti. Bu kara sonrasında hücum oyuncusu arayışını hızlandıran Beşiktaş transfer görüşmelerine başladı. Beşiktaş’ın görüştüğü isimler ise dünya yıldızlarından oluşuyor. Taraftarların heyecanla beklediği transfer süreçlerinin detayları haberimizde bulunuyor.

Beşiktaş Transfer Dönemine İmza Atacak

Kadrosunu tamamen güçlendirerek hem Süper Lig’de hem de Şampiyonlar Ligi’nde fire vermek istemeyen Beşiktaş birçok yıldız isim ile yakın görüşmelere başladı.

Bu yıldız isimlerin başında Dzeko geliyor. Alınan bilgilere göre Beşiktaş’ta oynamak isteyen Dzeko ile yönetim transferde sona yaklaştı. Henüz son bir karar verilmezken yönetim Dzeko’nun menajeri ile de görüşme gerçekleştirdi.

Ayrıca Sergen Yalçın yönetimindeki siyah beyazlı ekip Diego Costa’ya da göz koydu. Aboubakar yerine düşünülen Diego Costa kendi bonservisini elinde bulunduruyor. İstediği takıma gitmekte özgür olan Costa Şampiyonlar Ligi şansı için Beşiktaş’a gelebileceğini aktardı. Süper Lig’de de yüksek performans göstereceği Diego Costa transferinde de henüz bir sonuca ulaşılmadı.

Juan Jesus da Beşiktaş’ın transfer listesindeki bir diğer yıldız isim olarak parlıyor. Roma ile yollarını ayıran Jesus da siyah beyazlı formayı sırtına geçirebilir. Son olarak Beşiktaş’ın bir diğer gözde ismi ise Rafael Santos Borre. Kolombiyalı oyuncu ile yakından ilgilenen Beşiktaş yönetimi bu transferde de başarı gösterebilir.