Beşiktaş transfer

Beşiktaş Transfer Çalışmalarında İddialı Yeni Hedef: Balotelli

 

Beşiktaş transfer çalışmalarına lige verilen arayla birlikte start verdi. Ligin ilk yarısının son maçında Gençlerbirliği’ni yenen siyah beyazlı takım motive bir şekilde yeni sezon hazırlıkları için kamp çalışmalarına başladı.  Yönetim de takıma daha güçlü bir hale getirmek için gözünü transfer listesinde bulunan futbolculara dikti.

Beşiktaş transfer konusunda öncelikli mevki olarak forveti belirledi. Ve işte bu pozisyon  için de dünyaca ünlü futbolcu Balotelli’yi transfer etmek amacıyla çalışmalara başladı. Bu transferin gerçekleşmesi halinde oldukça ses getirmesi muhtemel olan siyah beyazlı takımın yöneticileri ise mali hesaplamalar eşliğinde harekete geçecekler.

Beşiktaş Transfer Etmek İstediği Balotelli’nin Menajeri Görüştü

Süper Lig’in ilk devresini 30 puanla ve ezeli rakibi Fenerbahçe’nin 1 puan gerisinde 5.sırada tamamlayan takımda hedef elbette ki şampiyonluk.  Şampiyonluk yolunda oldukça zorlu bir ikinci devreye hazırlanan takıma yönetim yerinde takviyeler yapmak istiyor. Bu bağlamda transfer listesinin en başında olan futbolcu Balotelli’nin menajerleri ile görüşme gerçekleştirildi. İtalya’da yaşadığı malum sorunlar nedeniyle mevcut takımından ayrılmak isteyen oyuncunun bu durumu bir avantaj olabilir. Kulislerde konuşulan bilgilere göre Beşiktaş’ın yıldız oyuncuya, ligin ikinci yarısı için 1,2 milyon avro teklif ettiği kaydedildi. İtalyan sporcunun da bu teklife sıcak baktığı ise gelen diğer haber içerisinde yer aldı. Bu gelişmelerden sonra yöneticilerin bu transferi bitirmek için gerekli girişimlere devam edip,  hareket etmeleri bekleniyor.

Diğer haberler için.