Beşiktaş Sivasspor

Beşiktaş Sivasspor Mücadelesi Başladı

Süper Lig’in ikinci evresinin önemli mücadelelerinden birisi de Beşiktaş ve Sivasspor arasında gerçekleşecek. Mücadele ise siyah beyazlı ekibin evinde olacak.

Süper Lig’in ikinci devresinin ilk maçı olan Beşiktaş ve Sivasspor maçı, puan açısından önem taşıyan maçlardan biri. Sivasspor’u kendi evinde konuk eden Beşiktaş ise, bu durumu avantaja çevirmek istiyor.

Kartalın 7 puan gerisinde bulunan Sivasspor cephesinde ise, bu maçın sonucu çok önemli, çünkü ekibin puan almaya ihtiyacı var. Çok önemli eksiklerin olmadığı maçın seyrini ise Abdullah Avcı’nın Caner Erkin kararı değiştirdi. Beşiktaş’ın hocası Erkin’i, sağ açık mevkii içerisinde değerlendirme kararı aldı.

Üç puan için kıyasıya mücadelenin gerçekleşeceği maçta, iki takım da 3 puanı almak için top koşturacak. Beşiktaş’ın ise bu anlamda avantajı büyük, çünkü maç kendi evinde oluyor.

Saat 19:00’da Vodafone Park’ta başlayan maçın yönetimi ise hakem Ali Şansalan’a ait. Beın Sport HD1 kanalından canlı olarak izlenebilecek maçın kadroları ise şu şekilde:

İlk 11’ler

Beşiktaş: Vida, Roco, Gökhan, Karius, Rebocho, Elneny, Atiba, N’Koudou, Burak, Ljajic, Caner

Sivasspor: Uğur, Samassa, Caner, Marcelo, Hakan, Ziya, Fatih, Appindangoye, Erdoğan, Yatabare, Emre